Anadolu yakasından Avrupa yakasına nasıl gidebilirim?

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
Hee-young Yoon
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Anadolu yakasından Avrupa yakasına nasıl gidebilirim?

Mesaj gönderen Hee-young Yoon »

Merhaba arkadaşlar. Ben çok eski bir kullanıcıyım. Uzun süredir girmiyordum kusura bakmayın. Şimdi yardiminiza ihtiyacım var. Ben babamla istanbula gideceğim. Fakat ikimiz de Istanbul'u hiç bilmiyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanından Bağcılar'a gece nasıl gideriz. Bunun hem kolay hem de ucuz bi yolu varsa ve yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden ilgilenenlere çok teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Anadolu yakasından Avrupa yakasına nasıl gidebilirim?

Mesaj gönderen VSaBaH »

Hee-young Yoon yazdı:Merhaba arkadaşlar. Ben çok eski bir kullanıcıyım. Uzun süredir girmiyordum kusura bakmayın. Şimdi yardiminiza ihtiyacım var. Ben babamla istanbula gideceğim. Fakat ikimiz de Istanbul'u hiç bilmiyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanından Bağcılar'a gece nasıl gideriz. Bunun hem kolay hem de ucuz bi yolu varsa ve yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden ilgilenenlere çok teşekkür ederim.

Merhaba,

7 yıl olmuş kayıt olalı ama ben seni hatırlıyorum arkadaşım. İSAR diye bir üyemiz vardı onun kardeşiydin sanırım :022-thumbsup:

Bak daha önce birisi aynı senin sorduğun soruyu sormuş ve güzel cevaplar almış okumanı tavsiye ederim;
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Hee-young Yoon
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Re: Anadolu yakasından Avrupa yakasına nasıl gidebilirim?

Mesaj gönderen Hee-young Yoon »

Evet doğru hatirliyorsunuz. Çok teşekkür ederim.