MSNBC Sözde Ermeni Soykırımı Anketi [Mutlaka Oylamalısınız!!

Türk müsünüz? Türklüğünüze ve Türkçenize gönülden bağlı mısınız? Sağ ve sol görüş yerine bağımsızlığın öneminin farkında mısınız? O halde doğru yoldasınız! Artık siz de bu Büyük Uyanışın bir parçasısısınız..!
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

MSNBC Sözde Ermeni Soykırımı Anketi [Mutlaka Oylamalısınız!!

Mesaj gönderen VSaBaH »

MSNBC Sözde Ermeni Soykırımı Anketi [Mutlaka Oylamalısınız!!!]

Arkadaşlar fazla bir yorum yapmayacağım. Türkiye'nin en büyük sorunlarından biri olan ve birçok ülkenin ne mal olduğunu gördüğümüz bu soykırım iddaalarını ankete sunan MSNBC'de ülkenizi desteklemeyi unutmayalım.

İşte Adres:
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İşte Oy vermeniz gereken şık. Şuan öndeyiz!!! ;)

Resim

İçinizde birazcık olsun Türklük duygusu varsa bunu ihmal etmeyin lütfen. Oy vermek çok KOLAY!
En son VSaBaH tarafından 13 Eki 2007 [ 19:20 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
cobra11
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen cobra11 »

ingilizcem yoq neye oy vereceğim ben ordaki şıklarıda açıklayın lütfen ona göre verelimmm
oy verelim ama neye verelim oy vermek çok kolay diyosunuz ama ??????

soru ne şıklar ne?

Kullanıcı avatarı
drowningpool
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen drowningpool »

vsabah sana çok teşekkür ediyorum böyle bi konuda bizi bilgilendirdiğin için.

cobra11
birinci şıkta "evet.bi çok bilgin osmanlı türklerinin 1.5 milyon ermeniyi sistematik olarak öldürdüğüne katılıor.diğer ülkerler bu katliamı onaylıor.us benzerini yapmalıdır." gibi bi şeyler diyor.
ikincisinde ise onaylamıyor katliam olayını...
üçüncüsünde ise "emin değilim" diyor.
En son drowningpool tarafından 13 Eki 2007 [ 19:23 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

cobra11 yazdı:ingilizcem yoq neye oy vereceğim ben ordaki şıklarıda açıklayın lütfen ona göre verelimmm
oy verelim ama neye verelim oy vermek çok kolay diyosunuz ama ??????

soru ne şıklar ne?

Kusura bakma arkadaşım bunu düşünememiştim...

Ne yapman gerektiğini 1. mesajına ekledim oradan bakabilirsin...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

drowningpool yazdı:vsabah sana çok teşekkür ediyorum böyle bi konuda bizi bilgilendirdiğin için.

cobra11
birinci şıkta "evet.bi çok bilgin osmanlı türklerinin 1.5 milyon ermeniyi sistematik olarak öldürdüğüne katılıor.diğer ülkerler bu katliamı onaylıor.us benzerini yapmalıdır." gibi bi şeyler diyor.
ikincisinde ise onaylamıyor katliam olayını.
üçüncüsünde ise "emin değilim" diyor.

Rica ederim drowningpool...

Umarım herkes sizler kadar duyarlı davranır arkadaşlar. Görüyorum ki halkımız desteğe başladı bile. Sabah saatlerinde gerilerde olduğumuz oylamada şu an iyi bir konumdayız. Daha iyi konuma gelmek için daha çok kişiyi bu oylamadan haberdar etmeliyiz...

Ne kadar kötü değil mi yapmadığımız bir suçtan kendimizi aklamaya çalışıyoruz. Bunlar böyle pislik bir millet işte zamanında Ermeniler Türk soykırımı yapmaya çalışmış ancak başarılı olamamıştır.

Ne demişler Türk'ün Türk'den başta dostu yoktur...!
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
drowningpool
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen drowningpool »

vsabah seninde dediğin gibi inşallah halkımız çok duyarlı davranır bu konuda.

arkadaşlar herkes bunu başkalarına da aktarsın...örneğin msn yoluyla bunu mail olarak göndermek ya da çevrimiçi olan arkadaşlarınıza aktarmak ne kadar zamanınızı alır!...LÜTFEN BU KONUDA HASSAS OLALIM...

bir yerde okuyupta çok etkilendiğim bi kaç şeyi sizlerinde okumanızı istiyorum....
"Nerdeydi elinde ermeni bayraklarıyla yürüyen İNSANLAR???
Şehit olanlardan hangisi anıldı??
HANGİ ERMENİ HEPİMİZ TÜRKÜZ DİYE YÜRÜDÜ???

Yazıklar olsun ……"

EĞER KANINIZDA BİR DAMLA TÜRK KANI VARSA,
BUNU HERKESE YOLLAYIN ……..

Kullanıcı avatarı
melankolik
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen melankolik »

bende oy kullandım ve bu oylamayı butun arkadaslarıma soylıycem saol haber verdıgın ıcın

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Bu oylamayı haber verdiğin için Allah Senden razı olsun =D> . Her Türk vatandaşının es geçmeyeceği bir konu.
Bütün Arkadaşlarımıza haber vermeliyiz.

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

bunun için destek almalıyız..forumlardan destek alalım...maillerle gönderelim...

Kullanıcı avatarı
küçükhanım
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen küçükhanım »

teşekkür ederim Vsabah böyle birşeyi haber verdiğin için..Bence bunu ""Ekim 2007 Ayın Yetkilisi" oylamamız başlamıştır. Oy vermek için TIKLAYIN!" yazan kısmın altına da koysan iyi olur çünkü son gönderilen mesajlar kısmından gidince çoğu kişi görmeyebilir en azından anasayfaya koyarsan herkes görebilir