Samsung Galaxy Note N700 tanıtımı

Burada yeni çıkan cep telefonlarını tanıma fırsatı bulacaksınız. Ayrıca cep telefon aksesuarları hakkında en son haberler de bu bölümümüzde..
Kullanıcı avatarı
Vu5LaT
Aktif Üye
Aktif Üye

Samsung Galaxy Note N700 tanıtımı

Mesaj gönderen Vu5LaT »

Marka Samsung
Model Galaxy Note
Diğer model adı Samsung Galaxy Note tablet phone
Form faktör Candybar
Şebeke
GSM şebeke 3G, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA (3G), HSUPA
Servis 850, 1800, 1900, 2100
Bluetooth v3.0 with HS
Wi-Fi(WLAN) Evet
USB EvetMicroUSB v2.0
Faks / Veri Evet
Ekran Super AMOLED capacitive touchscreen
Renkli ekran 16.000.000 renkler
Boyutlar 134.6 mm mm.
Çözünürlük 800 x 1280 piksel
Dış ekran Bilinmiyor
Bellek
Dahili bellek 16GB/32GB
Harici bellek 32GB
Bellek Kartı yuvaları 1
Bellek kartı tipleri MicroSD, MicroSDHC
Temel özellikler
Pil Standard battery, Li-Ion 2500 mAh
Tireşim Evet
Foto ID Evet
Melodiler MP3, WAV
Kamera Evet
Megapiksel 8.0 megapiksel
Maks. fotoğraf çözünürlüğü 3264x2448 piksel
Dijital zum Evet
Otomatik netleme Evet
Flaş Evet
Video kayıt Evet
İkinci (dahili) kamera Evet
SMS Evet
MMS Evet
T9 metin girişi Evet
E-posta Evet
HTML tarayıcı Evet
Multimedya
FM radyo çalar Evet
Java desteği Evet
Ses çalar AC3, eAAC, FLAC, MP3, WAV
Video oynatma Hayır
Özellikler
Melodi ekleme Evet
Ajanda fonksiyonları Organiser, Voice memo, Dokument viewer (Word, Excel, PowerPoint, PDF viewer), Video/photo editor
Görüntülü görüşme Evet
Diğer özellikler Android OS, v2.3 (Gingerbread), Dual-core 1.4GHz ARM Cortex-A9 proccessor, Mali-400MP GPU, Exynos chipset, Accelerometer & Proximity sensor, TouchWiz UI v4.0, Gorilla glass, Gyroscope sensor, S Pen stylus, NFC, TV-out, SNS, Digital compass, Google Search,
Format
Ağırlık 178 g.
Boyutlar (Y x G x D) 146.9x83x9.7 mm.

KULLANICI YORUMLARI
İSTANBUL/BAĞCILAR
MERT ÇAĞATAY

Bunu bir arkadaşıma tavsiye ederim!
Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. Bu güne kadar kullandığım cihazlar içinde kesinlikle en iyisi! En bilinen tablet markalarının son modellerinin yapamadıklarını bile (en basitinden flash oynatma mesela!) 5.3 inchlik mükemmel ekranında sıkıntısız biçimde gerçekleştirebiliyor!

KONYA/SELÇUKLU
ERAY SAĞLAM
Hem telefon hem tablet belkide mini bir led tv diyebiliriz.Cihazın büyüklüğüne alışma süresi 24 saatten daha az sürüyor.Daha sonra zaten diğer cihazların ekranlarındaki detayları okumakta zorlanıyorsunuz.Cihaz son derece stabil çalışmakta.Son güncelleme ile bir likte pil ömründe ciddi bir artış var.Umarım samsung Türkiye için pop up play uygulamasını en kısa sürede cihazlarımıza entegre eder.

ANTALYA/ALANYA
MERVE AK
MÜKEMMEL
Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve bilinçli olarak bir çok cihazla da karşılaştırmama rağmen bu cihazdan iyisini göremedim. şimdi birçok arkadaşım şarj süresi açısından sıkıntı yaşadığını söylemş. birkaç ayardan sonra örneğin internet bağlantınızı kullanmadığınız süre boyunca kapalı tutmak gibi v.b. şarj süresi 2 gün ve daha uzun gitmekte. ben uzun süre telefon görüşmleri yapmama rağmen şu an bana 2 gün gitmekte. kasa olarak birkaç arkadaşıma katılıyorum arkadaki plastik kasa gerçekten tırnalar açısından biraz dayanıksız gibi duruyor fakan şimdilik bir sorun yok. hız görsellik ve diğer konularda diyecek hiçbir lafım yok. bir dip not çıkacak olan note 2 yi de araştırdım şuan ki note dan daha iyisini beklemeyin.

VE BEN
yaklaşık 10 aydır kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım bazı arkadaşlar pill sorunu diye bişeylerden bahsediyor öyle bi durum yok işletim sistemi android ve 5.3 inc ve o büyüklükteki bi ekranın çok uzun süre şarjının gitmesini beklemeyin zaten ve üzerindeki pil tabletlerde kullanılan pil olacağı bu zaten ama cebinizde lcd ekran taşıyor gibisiniz kesinlikle tavsiye ederim ii günler dilerim..