Çin telefonlarının IMEI'sini değiştirmek [MTK IMEI Changer]

Cep telefonu ile ilgili herşey...
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Hepsi çalışıyor.

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

arkadaşlar çini kötü görmeyin. parana göre mal var adamlarda ... bugün amerikanın karın ağrısı çekmesinin tek sebebi çindir. adamlar yılda %10 büyümeyle bangırbangır geliyorlar şu günlerde çinle imzalanan demir yolu yapımı için anlalaşma yaklaşık 100 milyar dolar civarındadır ve bu işi amerikayı saf dışı bırakarak(dolar kullanmayarak) yaptılar çin para birimi ve TL ile... başbakana iyicene bilenmelerine sebeb oldu hadi hayırlısı :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

aksuiletişim yazdı:selam çin imei yazma programındaki link ölü tekrar verirmisin

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
mevirik
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen mevirik »

teşekkür arkadaşım

Kullanıcı avatarı
anilka31
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen anilka31 »

bu program calısmıyor denilenleri yapıyorum fakat imei ye start veremiyrom :S

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

anilka31 yazdı:bu program calısmıyor denilenleri yapıyorum fakat imei ye start veremiyrom :S

Telefonunuzun marka ve modeli nedir acaba?
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
osmanabi
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen osmanabi »

Vodafone 248 telefonumu bağlamaya çalışıyorum ama veri bağlantısı olayını çözemedim "USB aygıtını tanımadı diyor" yazılımıda yok nettede bulamadım bunun için ne yapabilirim ?

Kullanıcı avatarı
ksk13
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen ksk13 »

Ya arkadaşlar nolur allahınızız severseniz yardım edinn.. Çıldırcam...Bi çin malı telefon aldım en büyük hatayı almakta yaptım tabi ama aydan aya imeı numarası iptal oluyo..Telefonu aldığıç ş*r*fs*z dükkanı devretmş..Şimdi bana imei değiştirceğim program gerekio..Telefonun markası nokia e71 ama gerçek e 71 le uzaktan yakından alakası yok...Çift hatlı tv li falan nolur yardım edin yha elinde çalışan link olan varsa [email protected] bana yollarsanız çok sevaba gireresiniz lütfennnn çıldızrmaya az kaldı... :lutfen: :(( :lutfen: :lutfen: :lutfen:

Kullanıcı avatarı
ksk13
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen ksk13 »

:tuh: :tuh: :tuh: :tuh: :tuh: :tuh: :tuh: :tuh: :tuh: :tuh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

osmanabi yazdı:Vodafone 248 telefonumu bağlamaya çalışıyorum ama veri bağlantısı olayını çözemedim "USB aygıtını tanımadı diyor" yazılımıda yok nettede bulamadım bunun için ne yapabilirim ?

Arkadaşım bu program çin telefonları için Vodafone marka telefonlarda çalışmaz. En güzel yolu cep telefoncuya gitmek sizin için. Ama marka yaygın olmadığı için işiniz zor. Aslında nasıl kaçak gelmiş o da ilginç o telefon.

ksk13 yazdı:Ya arkadaşlar nolur allahınızız severseniz yardım edinn.. Çıldırcam...Bi çin malı telefon aldım en büyük hatayı almakta yaptım tabi ama aydan aya imeı numarası iptal oluyo..Telefonu aldığıç ş*r*fs*z dükkanı devretmş..Şimdi bana imei değiştirceğim program gerekio..Telefonun markası nokia e71 ama gerçek e 71 le uzaktan yakından alakası yok...Çift hatlı tv li falan nolur yardım edin yha elinde çalışan link olan varsa [email protected] bana yollarsanız çok sevaba gireresiniz lütfennnn çıldızrmaya az kaldı... :lutfen: :(( :lutfen: :lutfen: :lutfen:

Arkadaşım programımı mı indiremiyorsun sorun nedir söylersen yardımcı olabiliriz?
 !

Resim