Kombi Hata Kodu Anlamları

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Galder
Acemi Üye
Acemi Üye
Mesajlar: 7
Kayıt: 12 Kas 2011 [ 23:31 ]

Kombi Hata Kodu Anlamları

Mesaj gönderen Galder » 15 Şub 2018 [ 00:53 ]


Merhabalar, Başlıkta gördüğünüz gibi bize ulaşan kombi kullanıcılarının en çok sorduğu soruların başında gelen kombi de kırmızı ışık yanıyor sorusudur. Bu yazımızda kombi kırmızı ışık neden yanar? sorusuna cevap vermeye çalışacağım. Konuya ulaşmak için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresine bakınız.

Aden 80 yanıp sönüyor: Aşırı ısınma limit termostat arızasıdır. Arkadaşlar Aden kombi 80 arızası en sıkıntılı arızaların başında gelir. Çünkü Aşırı ısınma termostatı devreye giriyor ise buna bir çok parça sebep olabilir. Burada doğru bir tespit yapılması önemlidir. Birinci neden pompanın çalışmaması aşırı ısınmaya sebebiyet verebilir. İkinci neden ise bakımı yapılmamış cihazlarda kalorifer filtresi tıkanmasıdır. Ayrıca üç yollu grubunda bir problem var ise yine aynı LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ile karşılaşılır.

Bosch marka kombilerin arıza kodlarını paylaştığımız gibi şimdide sizlere bu kodları her konu başlığı ile daha detaylı ele alıyoruz. Bugün üzerinde duracağımız bosch EA arıza kodu olacaktır. Önceki arıza kodlarındaki gibi bu arızaya sebebiyet verecek etkenleri sizlere aktaracağız. Hemen web sitemizden LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yazısına bakınız.Cevapla