Tıkanıklık Açma Hizmeti - iTesisat

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
projoker
Aktif Üye
Aktif Üye
Mesajlar: 25
Kayıt: 21 Nis 2016 [ 14:05 ]

Tıkanıklık Açma Hizmeti - iTesisat

Mesaj gönderen projoker » 02 Oca 2018 [ 12:23 ]


Lavabolarınız istediğiniz gibi akmıyor mu? Lavaboda su birikiyor, bir türlü gider borusu suyu çekemiyor mu? Sürekli lavabo açıcı kimyasallar kullanmak zorunda mı kalıyorsunuz? Lavabo tıkanıklığı açma hizmetimizi size tavsiye edelim. İstanbul LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! hizmetimizle lavabolarda biriken yağı, pisliği, kiri özel robotlar yardımıyla profesyonel olarak gideriyoruz.

iTesisat, İstanbul geneline hizmet veren tesisat çözümleri firmasıdır. Firmamız uzun yıllar tesisat sektöründe tecrübe kazanan ustaların oluşturduğu bir ekibe sahiptir. Hemen her tesisat tipini tanıyan, tüm tesisat sistemine hakim olan uzman ekibimiz teknolojik olarak tesisat çözümleri üretmektedir. Tıkanıklık açma işlemlerini özel robotlarla yaparak evinizin su tesisatına bir zarar vermeden profesyonelce hizmet veriyoruz.

Evinizde sizi sıkıntıya sokan ve artık çözüm bulmakta zorlandığınız tıkanık lavabolarınız varsa artık uğraşmanıza gerek yok. iTesisat ekibiyle LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! firma sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

itesisat.com

ResimCevapla