Being Human

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Cevapla
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi
Mesajlar: 2351
Kayıt: 07 Ağu 2006 [ 13:24 ]

Being Human

Mesaj gönderen summer »

Being Human

Resim

Being Human, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada ortak yapımı doğaüstü drama dizisi. Montreal'deki Muse Entertainment Enterprises tarafından aynı ismi taşıyan İngiliz yapımı BBC dizisinden uyarlanmıştır.Dizinin ikinci sezonu, BBC yapımı dizinin senaryosunu izlemeyecek, bu sayede iki dizi birbirinden tamamen ayrılacaktır.

17 Mart 2011'de Syfy, Being Human için ikinci sezonun çekileceğini doğruladı. Syfy'nin resmi açıklamasına göre ikinci sezonun ilk bölümü 16 Ocak 2012'de yayınlanacak.

Hikaye, yirmili yaşlarda, Boston'da, aynı evde yaşayan üç komşunun etrafında döner. Bir hayalet, bir vampir ve bir kurt adam olmalarına rağmen, normal bir hayat sürmeye çalışmaktadırlar.

Ana karakterler

Sam Witwer tarafından canlandırılan Aidan McCollin, Bağımsızlık Savaşı sırasında bir vampire dönüştürüldü, şimdi, Boston'da Suffolk County Hospital hastanesinde hemşire olarak çalışıyor.
Sam Huntington tarafından canlandırılan Josh Radcliff, Aidan ile aynı hastanede çalışan kurtadam.
Meaghan Rath tarafından canlandırılan Sally Malik, Aidan ve Josh'a evi satan, ev sahibi, onun nişanlısıydı ve Sally, evlerinde mutlu bir hayat planlıyordu; ölümü üzerine, evden çıkamaz olan Sally, ona fiziksel sınırları nasıl aşacağını öğreten bir hayaletle tanışır ve hayalet olmak üzerine daha çok şey öğrenir.
Mark Pellegrino tarafından canlandırılan James Bishop, Birleşik Krallık'ta doğdu. On altıncı yüzyılda vampire dönüştü ve ardından Aidan'ı vampire dönüştürdü. Şimdi, Boston Polis Departmanı'nda çalışıyor.
Dichen Lachman tarafından canlandırılan Izumi. Boston'a döndüğünde pek çok karışıklık yaratan vampir.Cevapla