Prison Break

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Prison Break

Mesaj gönderen summer »

Prison Break

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Çoğu kişinin aksine Michael hapse girebilmek için her yolu deniyor. Yılın en büyük kaçış denemesi yolda!

Michael Scofield (Wentworth Miller) çaresiz durumdadır. Sansasyonel bir cinayet davası yüzünden idam cezasına mahkum olan ağabeyi Lincoln Burrows (Dominic Purcell) Fox River Devlet Hapishanesi’nde infazını beklemektedir. Bütün deliller aksini kanıtlasa da Michael kardeşinin suçsuz olduğuna inanır. Lincoln’un infazı yaklaşırken başka seçeneği kalmadığını düşünen Michael ağabeyine yardım etmek için hapse girmeyi göze alarak bir banka soygunu gerçekleştirir. Hapishanenin planlarını ele geçiren inşaat mühendisi Michael, ağabeyini kaçırıp masumiyetini kanıtlamak üzere çok detaylı bir plan yapar. Ancak Michael hapise girdiğinde, Lincoln’un idamının ardında çok büyük bir devlet komplosunun varolduğunu öğrenir. Michael bir taraftan firar için cüretkar planını gerçekleştirmeye çalışırken diğer yandan dizinin her bölümünde bulmacanın bir parçası daha ortaya çıkar.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

1)micheal'ın vücudundaki dövmeleri yapmaları ne kadar zaman alıyor?
tamamını bitirmeleri 4 ya da 5 saat sürüyor.ama bence buna değer çünkü karakterime inanılmaz bir görsellik katıyor.şikayet etmiyorum çünkü daha kötüsü olabilirdi.mesela star trek dizisinde oynayabilir ve terleten kostümlerden kostümlerden giymek zorunda kalabilirdim.

2)gerçek bir hapishanede çalışmak nasıl bir şey?
joliet hapishanesi sadece 2 yıl önce kapatılmış.dolayısıyla hapishanenin tarihi hala çok yeni ve canlı.hapishane de eskiden çalışan 100'e yakın personel sette bizimle birlikte oynuyorlar.dizide gördüğünüz gardiyanlardan bazıları eskiden orada gerçekten çalışmış insanlar.

3)hapishaneye girdiğinde sana yardım edecek bir şey öğrendin mi?
gözlerini devamlı aşağı bakar şekilde tutmak!bunun inanılmaz bir caydırıcı etkisi olduğunu düşünüyorum.

4)başı beladan kurtulmayan micheal için ileride romantik günler olması mümkün mü?
hapishanenin doktoru sarah tancredi ile aralarında küçük bir romantik durum var.ama tabii ki tüm aşk ilişkilerinde olduğu gibi bunda da birleşmelerini engelleyecek birçok zorluk var.

5)dizi hep hapishanede mi geçicek?
benim duyduğuma göre ilk sezon hapishanede geçiyor.sonra kaçış başlıyor.sonrasını ben de bilmiyorum.

6)sence bir ağabeyin küçük kardeşini kurtarmak için hapishaneye girmesi çok mu inanılmaz?
tarih,başkaları için hayatlarını riske atan insanların hikayeleriyle dolu.benim 5 erkek kardeşim var.onlar için hapishaneye gireceğimi düşünmüyorum.sanırım kendi başlarının çaresine bakmak zorunda kalırlardı.

7)saçını kazımaları nasıl oldu?
dizinin seçmeleri için ofise gitmiştim.çok güzel saçlarım vardı ve fox ekibi kesinlikle saçlarımı kesmeye karşıydı.ama rolümü iyi oynayabilmem için saçlarımı kazımayı ben istedim.şimdi kardeşlerim de saçlarını kazıdılar.beraber çok eğleniyoruz.

8)hiç hapse girdin mi?
22 yaşımdayken bir sabah demir parmaklıklar arkasından uyandığımı hatırlıyorum.

9)dövüş sahnelerinin ne kadarını gerçekten sen yapıyorsun?
çoğunu ben yapıyorum.lisede rugby oynamıştım ve şimdi bunun çok faydasını görüyorum.erkekler dövüşmekten hoşlanırlar.

10)babanın zenci annenin ise beyaz olduğu doğru mu?
evet!babam afrikalı.bu yüzden prison break2 dizisinin senaryosunu okuduğum zaman bana hiç de uzak gelmedi.zaten etrafımda bu tür hikayeleri dinleyerek büyümüştüm.zenci bir babanın oğlu olarak büyümek hiç de kolay değildi.

11)senin gibi melez olan insanlardan tepkiler alıyor musun?
çok olumlu görüşler alıyorum.onları televizyonda çok iyi temsil ettiğimi düşünüyorlar.

12)bu rplü elde etmeden önce ajansların kapısını aşındırdın mı?
hem de yarısından fazlasını.hatta bir ara ümidimi kaybetmiş ve kendime yeni işler aramaya başlamıştım.bu işe girmek çok sabır ve cesaret gerektiriyor.ajans sahipleri eğer sizde korku hissederlerse size iş vermiyorlar.

wentworth miller'in şu anda sevgilisi yok.çok yoğun olduğu için buna vakit olmadığını düşünüyor.çok haklı!

wentworth ikizler burcu.onu etkilemek için biraz peşinizden koşturmanız gerekiyor.kolay olması onun için hiç de cazip değil.

çok farklı müzik türlerini dinlemekten hoşlanıyor.en sevdiği grup ise jesus christ superstar ve pink floyd.

dizinin çekimleri chicago yakınlarındaki 1858'de açılan ama 2 yıl önce kapanan joliet hapishanesinde yapılıyor.

wentworth'un oynadığı son film stealth.biz bu filmi izledik ama bu çocuğu nedense hatırlayamadık.

posta adresi:wentwort miller c/o scott melrose c/o endeavor talent agency 9601 wilshire boulevard,floor 3 beverly hills,ca 90210 usa

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Adı: Wentworth Earl Miller
Doğum tarihi: 2 Haziran 1972
Doğum yeri: İngiltere
Saç rengi: Siyah
Göz rengi: Ünlü oyuncunun bir gözü yeşil diğer gözü ise mavi
Üniversite: Princeton
Takma adı: Stinky
En sevdiği film: Carrie
En sevdiği aktrist: Sarah Michelle Geller
Çocukken en sevdiği film: Time Bandits

Meraklısına...

* Mariah Carey’nin “İt’s like that” ve “We belong together” adlı şarkılarının kliplerinde oynadı.

* Wentworth esas çıkışını “Prison Break” adlı dizide oynayarak yaptı.

* Wentworth’ün, kedi ve köpek başta olmak üzere birçok şeye alerjisi var.

* “Human Stain” filminde Anthony Hopkins’in gençliğini oynayarak herkes tarafından büyük beğeni topladı.

* İlk çocukluk aşkı Muppet Show’a misafir oyuncu olarak katılan Candice Bergen.

* Wentworth, üniversiteden mezun olduktan sonra eğlence dünyasına katılmak için Los Angeles’a taşındı.

* Wentworth bir aktörün kafasından geçenleri okuyabilysedi, bu aktör John Malkovich olurdu.

* Wentworth, oyunculuk kariyerine mini dizilerde, reklamlar da oynayarak başladı.

* İlk oyunculuk günlerin de gençlerin çok sevdiği dizilerden biri olan "Buffy The Vampire Slayer" da küçük bir rol aldı.

* Wentworth, "Prison Break" adlı dizi için vücudunu geliştirmediğini söylüyor bunun nedenini ise oynadığı karakterin çok kaslı gözükmesini istememesine bağlıyor.

* Wentworth, kızlarla çıkmak için çok yoğun olduğunu söylüyor.

* Prison Break dizisinde oynadığı karakterde bulunan dövmelerin hiçbiri gerçek değil. Wentworth dövme yaptırmanın ona göre olmadığını düşünüyor.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Prison Break Avatarları
Resim Resim Resim Resim

Resim Resim Resim Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi