Kasım (2007)'nin En İlgi Çeken Bölümü Hangisi Olsun?

İşte Köstebek Forum'un En'leri...
Kilitli
Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Kasım (2007)'nin En İlgi Çeken Bölümü Hangisi Olsun?

Mesaj gönderen prensess »

Kasım 2007'nin En İlgi Çeken Bölümü Hangisi Olmalı?

Uzun bisüre giremeyeceğim için Kasım ayı oylamasını olması gerektiğinden 3 gün önce yapıyorum Bunun için özür dilerim...Her ay yenilenen Forum En'leri Bölümümüzdeki Anketimizin bu ayki konusu En İlgi Çeken Bölüm Hangisi Olsun? Lütfen Bölüm Yetkilisi arkadaşlar oylarını en çok ilgiyi çektiğine inanmadıkları sürece kendi bölümlerine vermesinler...

:ok: Anketimize Eklenen Bölüm isimleri Ekim Ayı İçerisinde En çok İlgi çektiğine inandığımız Bölümler arasından seçilmişlerdir...

1.ye 500 Köstebek Forum Lirası
2.ye 250 Köstebek Forum Lirası
3.ye 100 Köstebek Forum Lirası verilecektir.

:!: Lütfen Oylarınızı Ekim Ayında en çok ilgi çektiğine inandığınız bölümlere,gerek konunun farklılığı gerekse yapılan yorumların durumuna göre oylarınızı kullanın...

:!: Hepimizin isteği;bölümlerimizdeki aktifliği sağlamak,ilgiyi çoğaltmaktır umarım oylamayı kazananlar bu istekleri için emek sarfetmiş arkadaşlarımızdan olur...

HERKESE KOLAY GELSİN...

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Ben oyumu Vatan Millet Meseleleri Bölümüne verdim Çünkü bugünlerde bulunduğumuz noktadan dolayı Vatan Millet Meseleleri bölümüne ilgi çok büyük bu çok mutlu edici bir durum böyle önemli konularda birşeyler söylüyor olabildiğini görmek...Bölüm Yetkilisi olan AsilKan a ve Bölüm için emek veren herkesi tebrik ediyorum umarım bu önemli konular herzaman forumumuzun gündemini oluşturur tabi ki istemeyiz bu sorunların olmasını ama olan birşeyin yanlışlığına ses çıkarabilindiğini görmek güzel o yüzden oyumu bu yönde kullandım

Ankete eklediğim Bölümlerin Yetkililerinin İsimlerini söylemedim fakat teşekkür etmek veya görüşlerinizi ki neden ilgi o bölümeydi ya da neden ilgi o bölüme bu ay azdı? bildirebilmek adına isimleri yazıyorum...

Vatan Millet Meseleleri Bölümü Yetkilisi--------> AsilKan

Aşk&Sevgi Bölümü Yetkilileri-------->$EI-IZAI)E, msdmr40, medcezir85

Komik Bölümü Yetkilileri-------->msdmr40, Gökl-l@N, kesanlı_aslan

Güzel Sözler Bölümü Yetkilileri-------->beşiktAŞK, gunce

Anaforum Bölümü Yetkilileri-------->VSaBaH, Siyah_Beyaz, M.TUĞRUL

Kullanıcı avatarı
msdmr40
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen msdmr40 »

bende oyumu vatan millet meseleri bölümüne kullaniyorummm ....... kullandimm

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

prensess, öncelikle bu ay ki anket konusunu güzel seçmişsin tebrik ederim...

Benim oyumda Vatan Millet Meseleleri bölümü üzerine olacak. Gerçekten güzel konuların tartışıldığı ve güzel bilgilendirmelerin yapıldığı bir bölüm. Siyaset olmaması bu bölümün daha çok kişi tarafından ziyaret edilmesini etkiliyor bence... ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

VSaBaH yazdı: Siyaset olmaması bu bölümün daha çok kişi tarafından ziyaret edilmesini etkiliyor bence... ;) [/color]

cümlenden ne demek istediğini anlayamadım. ama eğer kasteddiğin o bölümde siyaset yapıldığı ise sana katılmıyorum. yinede oyun için teşekkürler kanka.

oy veren herkese teşekkür ederim. doğru bildiğimizi elimizden geldiğince yazıyor tartışıyoruz.daha yukarılara taşımak için çabalayacağız.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

AsilKan yazdı:
VSaBaH yazdı: Siyaset olmaması bu bölümün daha çok kişi tarafından ziyaret edilmesini etkiliyor bence... ;) [/color]

cümlenden ne demek istediğini anlayamadım. ama eğer kasteddiğin o bölümde siyaset yapıldığı ise sana katılmıyorum. yinede oyun için teşekkürler kanka.

oy veren herkese teşekkür ederim. doğru bildiğimizi elimizden geldiğince yazıyor tartışıyoruz.daha yukarılara taşımak için çabalayacağız.

O bölümde siyaset yapılmıyor Asilkan! Siyaset forumumuzda yasak ve eğer o bölümde siyaet yapılsaydı ben o bölüme oy vermezdim. Her bölümde olduğu gibi o bölümde de bazen kural dışı mesajlar olabiliyor bu gayet doğal. Önemli olan müdahaleyi doğru yapmak ki ben bizim müdahalelerimizin doğru yönde olduğuna inanıyorum...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Benim OyumdaVatan Millet Meseleleri ne.İlginin En Yoğun Olduğu Bölüm Bence.

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

msdmr40, Uyus, VSaBaH, prensess, oylarınız için teşekürler. ve oy verip de adını yazmayan diğer arkadaşlar. ve bölümü bir kez dahi ziyaret edip, yorum yazan arkadaşlar. elimden geldiği kadar paylaşım yapmaya, yapılan paylaşımlara yorum yapmaya uğraşıyorum. ancak ilgimi çeken birşey var. gerek burada, gerekse ayın yetkilisi bölümünde üye sayımıza oranla çok az oy var. bu neden olmakta. burada bölümüm önde gittiği için bu soruyu sormak istiyorum ( ayın yetkilisi oylamasında sorsam oylamayı birinci götüren arkadaşlar alınırlar diye sormuyordum da...)

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

vatan milet meseleleri baya kopnuşuldu sanırm..benim oyunda vatan millet meseleri bölümüne

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Kasım 2007'nin En İlgi Çeken Bölümü Anketimizin Oylaması bitmiştir. Oy kullanan arkadaşlara teşekkürler :!:

Kasım 2007'nin En İlgi Çeken Bölümü VATAN MİLLET MESELELERİ BÖLÜMÜ olmuştur.

Bölüm Yetkilisi olan AsilKanı tebrik ederiz,Bölümünün başarılarının devamını dileriz...

1.olan bölüme verilecek olan KfL,bölüm yetkili olan AsilKan'a verilecektir.Anaforum ve Aşk&sevgi bölümü 1'er oy aldığı için ve bu bölümlerin Yetkilisi olan arkadaşlara bölüm olarak 300 kfl (bölüm yetkilisi 3 kişi olduğundan her iki bölüm için bölüm yetkililerine 100 kfl )verilecektir.

Oylamaya Katılan Arkadaşlara tekrar Teşekkür ederiz...2007 Aralık ayı oylaması en kısa sürede yapılacaktır Lütfen oylarınızı Kullanmayı ihmal etmeyin ;)

Kilitli