sohbet

Tasarımcılar için her türlü bilgiyi bulabileceğiniz bölümümüz...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MavisohbetOrg
Acemi Üye
Acemi Üye
Mesajlar: 1
Kayıt: 25 Oca 2016 [ 00:38 ]

sohbet

Mesaj gönderen MavisohbetOrg »

Site İsmi (Link): LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Google PageRank(PR):0
Açılış Tarihi: 01/09/2014
Site İçeriği: sohbet, chat ,
Kullanılan Yazılım Dili: Wordpress
Sahibi: MeLTeM_GuLu
Hosting Sağlayan Firma: güzelhosting.net
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: bulbule & Fox

~ Biz kimiz ~


01/09/2014 Tarihinde LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! kuran iki kafadarız. Birimiz urfalı birimiz bursalı nerden nereye arkadaşlığımız ve dostluğumuz tam 7 yıl dır devam etmekte ve bu 77 yıla kadarda gider inşallah. ALLAH böyle arkadaşlıkları dostlukları başımızdan eksik etmesin [ Amin ] Sanal alemde ve Real alemin arasındaki tek fark ikilinin arkasındaki bir ekrandır başka da birşey değil. Bizler şayet kendimizi nasıl görüp hissediyorsak karşımızdakiler de bizim gibidir. Yani değerli ''İF'' kardeşlerim. İşte biz böyle dostuz. Bizim sanal alem de olsun real aleminde olsun tek amacımız ve tek isteğimiz şu fani dünya da arkadaşlıklar edinmek dostluklar kurmak ve onlarla her daim birlikte olmak. Başka birşey değil.

~

SOHBET : Bazen içini dökmek istersin yok olup gitmek istersen ama yapamazsın. Her gün hüzünle ağlarsın dert edersin ölmek istersin yapamazsın. Duygularını alıp gönül sayfamız olan bu özel ve bitanecik olan mavinin standı olduğu bedava sitemize gelin. Belki de sevmeyen bilmeyenin duygularını yok edersin bu sitede. Al bedenini hemen gel sensizliğin yakar buraları mutsuzluğunuza çare dertlerinize hep bir şekilde yardımcı olalım. Arkadaşlarımız ve Dostlarımız 7/24 saat boyunca aralıksız bir şekilde bütün Bay & Bayan kullanıcılarımıza anlık ve güncel bir şekilde hizmet vermekte. Eğer sende bu misafir perver olan sitemizde yoksan o zaman bu bizim en büyük kaybımızdır. Unutma bizler her zaman burdayız sen yoksun :( Buralarda yanlızım tek kaldım diyorsan artık yanlız değilsin çünkü senin yanında artık LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitesi vardır. Sitemize güzel yurdumun buram buram kokan il , ilçe , ve kasaba'dan ne çok ve nede az mükemmel ve harbi Bay & Bayan kullanıcılarımız sitemize katılıp. İstanbuldan ankaraya şırnaktan karsa yani türkiye'nin 81 şehrimizden yani vatanımızdan bir çok kardeşlerimiz vardır..


CHAT : Bir çok insanların meskeni olan ve bir o kadar da ciftleşmeye neden olan bu sitede bir çok kişi birbirinin kafa dengi oldukları için hepsi de başımızın tatlı belaları olan #Sohbet kanalımızda eğlenceli ve neşeli bir şekilde edebini bozmadan birbirlerine kelamlar anlatırlar. Yani! değerli , ''İF'' sakinleri bizler eğer yaparsak her zaman her yerde en iyisini yaparız. Hiç bir kar güdülmeden Ücretsiz ve Üyeliksiz bir şekilde halkımız için kurduğumuz bedava bir Güvenilir sohbet chat odaları Platformudur. Bizler hiç bir zaman kendini öven siteleri asla sevmeyiz. Yok neymiş biz öyle yapıyoruz yok böyle yaparız falan fistan hiç kimse komuşuna kendini övmesine gerek. Dürüst olup tertemiz insanları kandırmanın bir anlamı yok. Benim her zaman bir lafım vardır eğer kötü olup herşeyi kazanacaksam iyi olarak kalmayı tercih edip herşeyi kaybetmeye razıyım yukarda ifade ettiğim gibi sanal alem ve real alemin arasındaki tek fark bir ekrandır başkada birşey değildir. Bizi bilen zaten bilir bilmeyen de gelir sitemize karşılıklı oturup iki kelam ederiz hemen AİLE oluruz biz her zaman öyleyiz ve öylede kalacaz ALLAH izin verirse. Bu makalemi okuyan bütün herkese teşekürlerimi sunuyorum saygılarımla..

~

Sitemiz de onlinesi normal olup efendi olan bütün Bay & Bayan oper / admin verebiliriz. Dj, HeLp, Web, alımlarımız Başlamıştır..!!!

~

Türkiye'nin SOHBET , CHAT Platformu... !!!Cevapla