Pokemon GO banlanma nasıl olur? Ban nasıl kaldırılır?

Pokemon Go oyunu ve tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici
Mesajlar: 6092
Kayıt: 21 Kas 2005 [ 23:54 ]

Pokemon GO banlanma nasıl olur? Ban nasıl kaldırılır?

Mesaj gönderen VSaBaH »

?
Pokemon GO banlanma nasıl olur? Ban nasıl kaldırılır?


Resim

>
Pokemon go oynarken fakeGps veya başka bir araçla hile yaptığınızda ki bu genelde bir yerden bir yere hızlıca gitmeniz/atlamanız sonucunda oluyor. Yani İstanbuldayken bir anda eğer ankaraya atarsanız kendinizi fakeGps ile doğal olarak oyun geliştiricileri çakar hemen soft banı.

Peki bu soft ban nedir? Soft ban oyunda belli bir süre pokestoplardan poketop düşürememenize neden olur. Ayrıca bazen pokemon yakalayamama durumuna da getirebilir. CP 10 gücündeki pokemonlar bile ilk poketop atışınızla toz olur kaçar. GYM istasyonlarında savaşamazsınız.

Soft banın ne zaman nasıl kalkacağı hakkında şu durumda birşey söylemek çok zor. Ancak yorum yazarsanız durumunuza göre birşeyler söyleyebilirim. Şimdilik şunu söyleyeyim soft ban genelde 3-4 saat içinde kalkıyor.


 !
POKEMON GO HAKKINDA DİĞER BİLGİLER VE HİLELER İÇİN TIKLAYINIZ;
pokemon-go-f229/


Pokemon Go Ban Kaldırma, Pokemon go ban süresi, Pokemon Go Ban Süresi Öğrenme, Pokemon go ban time, Pokemon Go Sınırsız Ban, Pokemon Go Soft Ban, Pokemon Go Soft Ban Kaç Gün, Pokemon Go Soft Ban Kaldırma, Pokemon Go Soft Ban süresi, Pokemon Go Soft Ban Yedim 50


 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...


Resim

Cevapla