=====bu bir cehalettir__________

Bordomavililerin yeri...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
prens_arif_61_vatan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Mesajlar: 60
Kayıt: 22 Ağu 2007 [ 05:33 ]

=====bu bir cehalettir__________

Mesaj gönderen prens_arif_61_vatan » 20 Eyl 2007 [ 01:01 ]


:turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce:

Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas ''Yaptığım açıklamalar amacından saptırıldı'' dediReklam
Zeyyat Kafkas'tan Açıklama
Trabzonspor'un Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Trabzonspor'un hiç bir kulübü kendisine model olarak seçmeye ihtiyacı olmadığını belirterek, “Galatasaray'ın Konyaspor karşısında oynadığı futbolu öven açıklamalarımızın medyada amacından saptırılan başlıklarla yer bulması en basit tanımlamasıyla cehalettir” diye konuştu.
Yerel bir televizyonda katıldığı canlı yayında Sarı-Kırmızılı ekibin oynadığı futbolu övdüğünü ve Trabzonspor'dan da buna benzer kollektif bir oyun görmek istediklerini vurguladığını dile getiren Kafkas, özelikle Posta ve Onikinci Adam gazetelerinde yer alan başlıkların farklı amaca yönelik olduğunu savundu.

Kafkas şunları söyledi, “Kullandığım ifadelerin karşılığı kendimize Galatasaray'ı model seçtiğimiz değildir. Trabzonspor zaten bugüne kadar kendi modeliyle elde ettiği başarılarla ülke futbolunda haklı yer edinmiş büyük bir kulüptür. Kimsenin modelini taklit etmeye ihtiyacı yoktur. Trabzonspor'un asıl kendisi bir modeldir. Sahada oynanan futbolla farklı konuları birbirine karıştırmak doğru ve gerçekçi bir yaklaşım tarzı değildir. Basın mensuplarını bu konularda daha dikkatli davranmaya davet ediyoruz” dedi.

:bayrak[1]:
__________________
HZ. MEVLANAYA AŞK NEDİR DİYE SORULMUŞ TRABZONSPORLU OLDA ÖGRENİRSİN BUYURMUŞKUZEYİN OĞLU PRENS_ARİF_61
__________________
BİR GÜN BİLE DÜRÜST OLMAK BİR ÖMÜR BOYU HİÇ OLMAKTAN İYİDİRCevapla