Bir soru

Bu bölümümüzde PHP uzantılı web sayfaları hakkında aradığınıza ulaşabileceksiniz..Kodlar, programlar ve daha niceleri.. Ayrıca bu bölümümüzde PHP forumlar hakkında da sorular sorabilir paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
punisher12
Aktif Üye
Aktif Üye

Bir soru

Mesaj gönderen punisher12 »

ben bi site actım ücretsiz bir forum bu forum googlede yazınca çıkmıo çıkmasını saglamanın bi yolu var mı varsa sölermısnz

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

çok süper açıklamıştım ama M.TUĞRUL doğrusunu yazmış :D
En son prensess tarafından 05 Eyl 2007 [ 17:42 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

sağlamanın yolu google adsense de alt taban olarak girdiğiniz bilgilerin doğru luğunu kontrol etmeniz ayrıca uzantısı kriter dışında olan bazı linler (.tr.tc..somee )vb sitelerin yeralması zaman alabilir belkide bu uzantılar ın yer alması hiç olmaya bilir....standart süre 14 gün 6 saattir geçerlillik bunu geçerse işlem olmamaıştır....

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Bir soru

Mesaj gönderen VSaBaH »

punisher12 yazdı:ben bi site actım ücretsiz bir forum bu forum googlede yazınca çıkmıo çıkmasını saglamanın bi yolu var mı varsa sölermısnz

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! bu adresi kullanabilirsin ancak çıkması zaman alacaktır..

Birde toplistler bu konuda sana çok yardımcı olabilir... Mesela Realist. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Google'da çıkması ya da çıkmaması için kriteler var....

Daha çabuk çıkması için başka sitelere link verebilir, ya da Google Adsense'e kayıt başvrusunda bulunabilirsin....

VSaBaH ve M.TUĞRUL'un açıklamaları yeterli sanıyorum....

Kullanıcı avatarı
human
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen human »

:sagolun: :sagolun: :sagolun: :sagolun: