Avrupa'nın en hızlısı AirTies'i seçti!

Teknolojide ki son gelişmeler...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili
Mesajlar: 1382
Kayıt: 14 Ağu 2009 [ 20:02 ]

Avrupa'nın en hızlısı AirTies'i seçti!

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 » 15 Tem 2012 [ 14:14 ]


Resim

Dünyadaki en hızlı internet erişimine sahip olan Andorra Telecom, IPTV hizmetlerini genişletmek için AirTies’ı tercih etti. İşbirliği kapsamında AirTies ve Andorra Telecom PVR (kayıt) özelliği taşıyan yeni nesil set-top box (IPTV alıcısı) Air7130’un geliştirilmesi ve dağıtımında birlikte yol alacak.

Abonelerine Video on Demand (VoD-isteğe bağlı video) dahil olmak üzere geniş bir yelpazede IPTV servisi sunan Andorra Telecom, AirTies tarafından geliştirilen Air7130 PVR ile mevcut ve yeni müşterilerine yayınları kayıt ederek istedikleri zaman izleyebilme imkanı sunacak. Bugüne kadar IPTV servisleri için önemli yatırımlar yapan ve Verimatrix Conditional Access, Orca Middleware sistemlerini kullanan Andorra Telecom, Air7130 PVR ile geleceğin set-top box platformunu bugünden erişilebilir kılmayı hedefliyor.

AirTies CEO'su Bülent Çelebi, işbirliği ile ilgili yaptığı açıklamada, Andorra Telecom ile yapılan işbirliğinin stratejik bir proje olduğunu belirterek şöyle devam etti: “Andorra Telekom, IPTV servisleri alanında en yüksek teknolojiyi sunma vizyonu ile değerlerimizin son derece örtüştüğü bir şirket. Andorra Telecom ileri görüşlü yaklaşımı ile müşterilerine her geçen gün daha çok gelişmiş hizmet sunmayı planlıyor. İnanıyorum ki uzun süre devam edecek bu işbirliği sayesinde AirTies olarak hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak güçlü bir iş ortağı olacağız.”

Andorra Telecom CTO'su Jordi Sebastiá Cerqueda ise AirTies’ın teknik uzmanlığı ile ön plana çıktığını belirterek, uluslararası ödüller almış ürünlerden oluşan dikkat çekici bir ürün portföyüne sahip olduğunu söyledi. Cerqueda konuyla ilgili açıklamasına şöyle devam etti: “AirTies ile işbirliği yapmış olmaktan son derece mutluyuz. Air7130, sektörün standartlarının çok üzerinde bir ürün. Özellikle hızı dikkat çekici… Mevcut ihtiyaçlarımızın yanı sıra planladığımız ve ilerleyen dönemde gelişebilecek hizmetlerimiz için açık ve işlevsel bir platform sunuyor. Air7130 ile abonelerimiz için TV izlemeyi daha da keyifli hale getireceğiz. Önümüzdeki dönemde AirTies ile olan işbirliğimizin daha ileri noktalara gideceğine inanıyoruz.”Kullanıcı avatarı
alwaysyou
Aktif Üye
Aktif Üye
Mesajlar: 16
Kayıt: 24 Ağu 2013 [ 10:50 ]

Avrupa'nın en hızlısı AirTies'i seçti!

Mesaj gönderen alwaysyou » 24 Ağu 2013 [ 11:06 ]

thanh you !!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Cevapla