COWON D2 (müthiş bir alet)

Teknolojide ki son gelişmeler...
Kullanıcı avatarı
BLACK STAIN
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

COWON D2 (müthiş bir alet)

Mesaj gönderen BLACK STAIN »

İlk önce burada yeni olduğumu belirtmek istiyorum.Teknoloji tutkunlarına iki ay önce almış olduğum COWON D2 Multiplayer'den bahsetmek istiyorum....
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Zaten elinize aldığınızda ne kadar kaliteli işçilik uyğulandığını anlıyorsunuz.Bu göndermiş olduğum fotolar kendi sitesinden.Ürünü LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitesindende inceleyebilirsiniz.Bu aletin TOUCHSCREEN olması müthiş bir kolaylık sağlıyor.İstediğiniz menü v.s dosyaya çok hızlı bir biçimde geçebiliyorsunuz.Ekranına gelirsek;kusursuz bir görüntüye sahip.320*240 çözünürlüğü ve 16 milyon renk sayesinde LCD Tv'lerinin görüntü kalitesini aratmayacak performans sağlıyor.2.5" ekranıyla resim görüntülemede istediğiniz kaliteyi alabiliyorsunuz.En önemli ve benim tek ilgilendiğim ses çıkışına bakarsanız bir zamanlar sadace AWIA Wolkman'larda kullanılan BBE bas sistemi bulunuyor.Aslında benim için bu yeterli ama daha fazlasını istiyenlere göre 3D Surround,Mach3Bass,Mp Enhance ve Eq ayarlarıyla birlikte,müziğin ritmini yavaşlatıp hzlatma gibi ince ayarlarıda mevcut.37*37 ses çıkışıyla mükemmel ve çok temiz bir ses sunuyor.Bu aleti dinleyipte yerinde durmak çok zor.Lanet olsun ben duramıycam.. :dude: Üstüne basarak söyleyebileceğim;bu aletten en iyi performansı alabilmek için paranıza kıyıp Sadece bas için üretilmiş kulaklıklardan almanız.Onun için bence SONY Kulaklıktan başka biri bu aleti dizginleyeceğini sanmıyorum.Gerçekten müzik tutkunu birinin bu aleti kaçırmamasını öneririm.Burdaki amaç "yemiycen,içmiycen,alacan bi tane".İnternette çok araştırdım.İnternete fiyatı 525-550ytl arası.Ben DoğuBank'tan 445ytl'ye aldım.2yıl garantili ayrıca kendi sitesinde türkçeye çeverebiliyorsunuz.Ve isterseniz versiyonunu yükseltebiliyorsunuz.Ben şahsen yükseltim ve ekstra değişik özelliklerde kıçtı(Flash Player-Hesap Makinesi-Elektronik Hesap Makinesi-Not Defteri).Batarya süresi 52 saaat müzik,10 saat video izleme olarak belirlenmiş ama aleti her bilgisayara taktığınızda bilgi aktarımıyla birlikte kendinide şarj ediyor.Yani anlayacağınız kadarıyla bu aletin bataryasını bitirmek için ekstra çapa harcamanız gerekiyor.
Bana göre eksikleri;resimleri üzerinden silemiyorsunuz.Bayaa uğraşmanız gerekiyor.Orjinal kulaklıkları bi işe yaramıyor.Flash animasyonları izlerken diğerine bitmeden geçemiyorsunuz.Ve sahip olduğunuzda düşmanda kazandırma özelliği var.Fazla ortalık yerde dinlememeniz tavsiye edilir.Benim ki 4GB olanı,2GB'tı daha da uyguna alabilirsiniz.Unutmadan SD kartla 8GB'ta kadar hafızasını yükseltebilirsiniz.Bence buda yeterli zaten.
Yardımcı olabildiysek "Ne Mutlu Türküm Diyene".İlgilenenlere daha detaylı bilgi verebilirim...

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

paylaşım için teşekkürler :sagolun: :slm:

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: COWON D2 (müthiş bir alet)

Mesaj gönderen göKhan. »