Internet Explorer 8 piyasada

Teknolojide ki son gelişmeler...
Kullanıcı avatarı
cLAO
Aktif Üye
Aktif Üye

Internet Explorer 8 piyasada

Mesaj gönderen cLAO »

Microsoft'un internet tarayıcısı Explorer 8. sürümü ile karşımızda...

Resim

28 Ağustos 2008 09:53
--------------------------------------------------------------------------------

Firefox, Safari ve Opera ile yarışmak zorunda olan ve liderlik koltuğunu kaptırmak istemeyen Internet Explorer'ın en yeni beta sürümü yayınlandı. Internet Explorer 8 Beta 2'de oldukça ilginç değişiklikler var. Bu yenilenmeden sonra tarayıcı savaşı epey kızışacak gibi görünüyor. Diğer tarayıcıların, güvenlik, kişisel bilgilerin korunması ve hız konusundaki atılımlarına Internet Explorer 8 Beta 2'nin nasıl yanıt verdiğini merak ediyorsanız, ShiftDelete.Net editörleri tarafından hazırlanan bu ön inceleme, size yardımcı olacaktır.

Her İşletim Sistemi İçin Farklı Sürüm

Internet Explorer 8 Beta 2'yi indirmek için işletim sisteminize göre seçim yapmanız gerekiyor. Aşağıda, farklı işletim sistemleri için farklı seçenekler mevcut. Tarayıcının beta sürümünde Türkçe dil seçeneği bulunmuyor.

* Windows XP için: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
* Windows Vista 32 Bit için: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
* Windows Vista 64 Bit için : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Internet Explorer 8 piyasada

Mesaj gönderen VSaBaH »

Gerçekten haberim yoktu... Bilgilendirme için teşekkürler arkadaşım...

+100 KFL
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim