Kuyruklu Yıldızdan 250bin ton su çıktı!!

Teknolojide ki son gelişmeler...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Kuyruklu Yıldızdan 250bin ton su çıktı!!

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

NASA’nın Deep Impact aracının geçen yıl parçaladığı Tempel 1 adlı kuyrukluyıldızdan darbe esnasında 250 bin ton suyun uzaya saçıldığı belirlendi.

LONDRA - Geçen yılın 4 Temmuz günü, NASA’nın Deep Impact uzay aracı, 14 km çapındaki Tempel 1 kuyrukluyıldızına bir darbe füzesi göndererek parça koparmıştı. Normalde uzaydaki gama ışınlarını takip eden darbe günü Swift Teleskobu merceğini Tempel 1’den kopan parçalara çevirmişti. Kuyrukluyıldızdan kopan parçalar farklı dalgaboylarında gözlemlendi.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
black_sea
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen black_sea »

Böyle şeyleri her zaman duyuyoruz.Uzayda canlılıgın var olduguna dair bir takım olayları.Bi gök cisminde su bulunuyorsa bu canlılıgın var olduguna en büyük ispattır.
saçma gelebilir ama bi yerlerde ufolar var diye düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

hmm güzel bir düşünce ama belki...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

UFO bence de gerçek yani inanmayan hata yapar.Henüz ispatlayamadılar ama UFO var...

Zaten Kuran da 18000 alem olduğundan söz ediliyor.Benim bildigim üç tane anca İnsanlar alemi,hayvanlar alemi,bitkiler alemi başka da var mı bilmiyorum.Ama bu alemlerin içinde uzaylılar mutlaka vardır...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim