En iyi harddisk?

Teknolojide ki son gelişmeler...
Kullanıcı avatarı
kısafilm
Aktif Üye
Aktif Üye

En iyi harddisk?

Mesaj gönderen kısafilm »

Sizce hardiskler arasında farklar var mıdır? Uzun zamandan beri düşünüyorum bi har dsik almak ama bir türlü nasip olmadı. ben de eğer buralarda bi bilen varsa diye bu konuyu açıyım dedim. Gold computer'dan almayı planlıyorum. cardfinans go kartın 12 taksit kampanyası varmış bende de başka kart yok artık yapıcaz bi şeyler. önerilerinizi bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

En iyi harddisk?

Mesaj gönderen VSaBaH »

kısafilm yazdı:Sizce hardiskler arasında farklar var mıdır? Uzun zamandan beri düşünüyorum bi har dsik almak ama bir türlü nasip olmadı. ben de eğer buralarda bi bilen varsa diye bu konuyu açıyım dedim. Gold computer'dan almayı planlıyorum. cardfinans go kartın 12 taksit kampanyası varmış bende de başka kart yok artık yapıcaz bi şeyler. önerilerinizi bekliyorum.

Çok sorun çıkaran bir donanım değil harddiskler... Çok ucuzlarını da önermem ama çok pahalısını da almaya gerek yok... Ama performans olarak verimli olsun isterseniz biraz kesenin ağzını açmalısınız. Önerebileceğim herhangi bir marka yok.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim