9 DOLAR'A M*P*3 ÇALAR

Teknolojide ki son gelişmeler...
Kilitli
Kullanıcı avatarı
NasSsLi
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

9 DOLAR'A M*P*3 ÇALAR

Mesaj gönderen NasSsLi »

Ürün para harcamadan m*p*3 player sahibi olmak isteyenler için üretilmis sanki. Digital ekrani yok, kayit yapmiyor, ek özelliklere sahip degil ancak SD/ MMC kartlara yüklenen m*p*3 leri çalabiliyor. Sabit bir hafizasi yok ancak kullanilacak SD/ MMC hafiza kartlarina göre 1GB a kadar bir hafizaya sahip olabiliyor.

Dünyanin en ucuz m*p*3 çalari

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Ürün ayrica USB 2.0 ile hizli m*p*3 transferinede olanak sagliyor. Bir adet AAA kalem pille çalisan m*p*3 player bir AAA pille 5 saat kullanilabiliyor.

Kutudan çikanlar

Kulaklik
SD/ MMC Kart okuyucu/m*p*3 çalar
AAA Pil
Sürücü CD'si
USB Kablo

Ürünü malesef henüz Türkiye'ye getiren bir firma yok ancak ilerleyen zamanlarda birçok firmanin dikkatini çekecektir. Bilgi ve satin alma için ürünün resmi sitesine bakabilirsiniz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ... tID=398266[/img]

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Vay be gerçekten fena görünmüyor... Amakesin çin malıdır.. :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
emre
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen emre »

Çin malı olma ihtmali yüksek.Türkiye gelebilir belki.
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Bir de zaten sony nin taklit mp3 ve mp4 player artık her yerde bulabilmek mümkün.Eskiden İstanbul-Ankara gibi bazı büyükşehirlerde bulunabiliyordu.Şu an bir çok yerde var.
Hatta ben bundan 1,5 sene önce 1 gb mp3 player-fm radyo-ses kayıt-usb bellek özellikleri olan taklit sony player Ankaradan 180 ytl almıştım.Konyada şu an 1 gb lık olanı 80 ytl.
Zamanında iyi kazık yemişim anlaşılan.
Ama bu mp3 player uzakdoğu da(tavyan veya başka yerlerde) üzerine marka basılıp,Türkiyede satılıyor.

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

arkadaşlar ayrı konuda werince ilgi çekio ben teknoloji haberlerini içinde wermiştim size ve bu konuyu kitliorum

Kilitli