Bluetooth'lu Kodak V610 Türkiye'de

Teknolojide ki son gelişmeler...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi
Mesajlar: 458
Kayıt: 29 Eyl 2006 [ 13:43 ]

Bluetooth'lu Kodak V610 Türkiye'de

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Dünyanın 10X optik zoom'a sahip en küçük fotoğraf makinesi ve Bluetooth'lu ilk fotoğraf makinelerinden Kodak V610, Türkiye pazarına sunuldu. Çift lensli V610, görüntü keskinliği sağlayan Kodak Retina çift lens teknolojisini barındırıyor ve cebe sığabilen şık bir gövdeye sahip bulunuyor.
Kodak, dijital fotoğraf makinesi pazarında devrim yaratacak yeni ürünü EasyShare V610'u Türkiye pazarına sundu. Çift lensli dijital fotoğraf makinesi V610, dünyanın 10X optik zuma sahip en küçük fotoğraf makinesi. Görüntü keskinliği sağlayan Kodak Retina çift lens teknolojili ürün, cebe de sığabilen çok şık bir gövdeye sahip.

V610, iki adet Schneider-Kreuznach C-Variogon marka, tamamen cam olan ve dışarı çıkmayan prizma lensle, uzun zum mesafesi sağlıyor. Bu mesafe, böylesine küçük (11x5,5x22,5 cm.) bir fotoğraf makinesi için ilk olarak gösteriliyor. 6 megapikselli cihaz, bulanıklaşmayı önleyen teknolojisiyle, uzaktaki nesnelerin son derece yakın ve yüksek kaliteli fotoğraflarını çekebiliyor.

EasyShare V610, Bluetooth teknolojisini içeren ilk fotoğraf makinelerinden biri. Bu teknoloji, fotoğrafları yakın çevredeki insanlarla veya kullanıcının Bluetooth'a sahip diğer aygıtlarıyla anında paylaşmayı kolaylaştırıyor. Fotoğraflar, 9 metreye kadar olan uzaklıkta, Bluetooth olanaklı herhangi bir cihaza gönderilebiliyor. Aynı yöntemle, fotoğraf makinesinin yüksek çözünürlüklü 2,8 inçlik LCD ekranı (230.000 piksel) üzerinden görüntü alınabiliyor.

Ürünün satış fiyatı ise KDV dahil 829 YTL.

Resim

Kaynak: SuperonlineCevapla