Navix SD Kartına Harita Yükleme/Güncelleme

Teknolojide ki son gelişmeler...
Kullanıcı avatarı
ÇAĞATAYKADİRSOY
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: Navix SD Kartına Harita Yükleme/Güncelleme

Mesaj gönderen ÇAĞATAYKADİRSOY »

iyi günler. Ford kuga aracım için roadstar 9410fk model multimedyada denedim. Navigasyona girince Hafıza kartını seçmem için yol çıkmıyor. hafıza kartı hilevel 32 gb class10. diğer hafıza kartı girişinde medya bulmak için açılıyor. ama gps hafıza kartı girişinde bulmuyor galiba

Kullanıcı avatarı
Emice
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Emice »

Merhabalar,2016 tarihli konuya balıklama daldım.Navione isimli dosya için ama doğal olarak silinmiş..Varsa bu dosya elinde olan link verir mi?Primoyu sevmiyorum navione daha stabil gibi.
Teşekkürler..

Kullanıcı avatarı
Cll
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Cll »

Navitex dx 9000 kartımın ücretsiz güncellemesi bitmiş artık güncelleme yapamayacağım sanırım 

Kullanıcı avatarı
yusufaid
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen yusufaid »

ÇAĞATAYKADİRSOY yazdı: 14 Tem 2022 [ 20:10 ] iyi günler. Ford kuga aracım için roadstar 9410fk model multimedyada denedim. Navigasyona girince Hafıza kartını seçmem için yol çıkmıyor. hafıza kartı hilevel 32 gb class10. diğer hafıza kartı girişinde medya bulmak için açılıyor. ama gps hafıza kartı girişinde bulmuyor galiba

Kullanıcı avatarı
RamazanÖZKAN
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen RamazanÖZKAN »

hocam googledrive dosya silinmiş mevcut değil uyarısı alıyorum rica etsem tekrar paytlaşabilirmisiniz teşekkürler emeğiniz için şimdiden