Canensol'dan kablosuz ve renkli LED ışığı

Teknolojide ki son gelişmeler...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
BERFO
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Mesajlar: 133
Kayıt: 08 Ara 2006 [ 18:58 ]

Canensol'dan kablosuz ve renkli LED ışığı

Mesaj gönderen BERFO »

Resim

Canensol'dan kablosuz ve renkli LED ışığıCanensol Enerji, yeni ürünlerinden geniş aydınlatma gücüne sahip bina ve cephe aydınlatma ürünü Colormix Line ile cephelerin sınırlarını ışığın gücü ve renklerin parlaklığı ile yok ediyor. Tüm cephelerde rahatça kullanılabilen Colormix Line, 16 milyon renk alternatifi ve ustalıklı renk geçişleri sağlıyor.

İleri teknoloji ile donatılmış Colormix Line, DMX 512 Uyumlu ve kablosuz olarak iki farklı çalışma alternatifi ile sunuluyor.

DMX 512 yazılım protokolüne uyumlu olarak çalışabilen Colormix Line sese duyarlı olarak efekt yapabilme özelliğine de sahip. Özel geliştirilen bir programla bilgisayardan kontrol edilerek renk geçişleri, hızı ve geçiş modları ayarlanabiliyor. Tek bir Colormix Line'ın 50 metrelik bir alanı aydınlatması ve sese göre efektlerinin ayarlanabilmesi sayesinde özellikle açık ve kapalı alan showları için tercih ediliyor.

Colormix Line ile kırmızı, mavi, yeşil ve beyaz renklerini tek olarak veya bu renklerin karışımından oluşan 16 milyon renk seçeneğinden biri sabit olarak kullanılabiliyor. Bu renkleri yumuşak veya hızlı geçişlerle yönlendirmek ya da renk geçişleri ile ambians yaratmak mümkün.

Wireless Colormix Line ise geniş alanlarda ve çoklu aydınlatma sistemlerinde kullanılmak için kullanılıyor. Sabit modlar ve hız ayarları belirleyerek kontrol paneliyle veya wireless kit desteği ile sisteme bağlı olan tüm armatürleri 1 kilometrelik çalışma alanında senkronize kontrol edilebiliyor. Soft RGB, Kontrast, Flash ve Animasyon modları ile kullanılan ortama uygun bir ışık ve efekt çalışması yapılabiliyor.Cevapla