Arşiv Belgeleriyle Ermeni Faaliyetleri

İnternetten ücretsiz olarak yayınlanan e-kitapları kaynak belirterek paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
krmbz
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen krmbz »

Arşiv Belgeleriyle Ermeni Faaliyetleri (Genelkurmay Başkanlığı)

Resim

Genelkurmay Başkanlığı tarafından hazırlanmış, belgeleriyle birlikte sunulmuş olan 1914 – 1918 arasında, Ermeniler’in gerçekleştirmiş oldukları faaliyetler…

Arşiv niteliğindeki bu belgeler toplam 8 ciltten oluşmaktadır. Tamamını okumaya çoğumuzun ne yüreğinin ne de zamanını yeteceğini sanmıyorum ancak yinede incelenmesinde ve bir köşede arşiv olarak bulundurulmasında yarar görüyorum…

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Toplam boyut; 178 mb.
Kitap 8 Ciltten oluşmaktadır.
Uploadı tarafımdan yapılmıştır.
Şifre gerektirmez..

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen swashbuckler »

Benim kütüphanemde 8 cilt de var,konuyla alakalı arkadaşların kesinlikle edinmesi gereken bir kaynak.
krmbz, böyle bir paylaşımda bulunduğun için seni tebrik ederim.Faydalı olacağından süphem yoktur.

Kullanıcı avatarı
krmbz
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen krmbz »

Arkadaşlar;

bugüne kadar bu arşivi (en azından kendi verdiğim linkten bahsediyorum), 19 kişi indirmiş. şunu belirtmek isterimki, bugüne kadar e-kitap bölümünde yaptığım bir çok paylaşım arasında, sanırım bu paylaşımım en anlamlı 2 paylaşımımdan biridir.

sizden ricam, bu arşivi okumasanız bile -ki biliyorum bir çoğumuzun tamamını okumaya ne zamanı ne yüreği yetmeyecektir, arşivinizde mutlaka bulundurun. bugün ermenilerin her yıl yaptıkları sözde soykırım palavralarına karşı hepimizin elinde bulunması gerekiyor diye düşünüyorum bu belgelerin.

yanlış hatırlamıyorsam, ermenilerin 4 sene içerisinde öldürdükleri toplam yurttaş sayımız (rakamı yanlış hatırlamıyorsam) 523 bin kişidir.