Öcalanın ifadesinden.. [İşte utanç verici itiraflar!]

Türk müsünüz? Türklüğünüze ve Türkçenize gönülden bağlı mısınız? Sağ ve sol görüş yerine bağımsızlığın öneminin farkında mısınız? O halde doğru yoldasınız! Artık siz de bu Büyük Uyanışın bir parçasısısınız..!
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar biliyorsunuz İmralı'da bir köpek besliyoruz. İşte köpeklerin bile adını kirletebilecek kansızlıktaki bu adamın Türk Polisi'ne yaptığı itiraflar. Ben fazla konuşup birilerinin ne mal olduğunu anlatmaya çalışmayacağım çünkü herşey oldukça açık...

Maalesef bu vatanın ekmek yiyip, bu vatanın kuyusunu kazan çok şerefsiz, haysiyetsiz insanlar var. Ama eğer biz duyarlı olup onlara karşı gerekeni yaparsak, onların ekmeğine yağ sürmemiş ve arkamızdan kuyu kazmalarına izin vermemiş oluruz...

İşte Terörist Başı Abdullah Öcalan'ın Utanç Verici İtirafları !!!

Resim

Resim

Resim

UYANALIM ARTIK...!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

benim söylediğim bir kaç seyi bu ifade doğruluyor pkk nın bağlantılarını kanıtlıyor...Şerefsiz..bir tane deil.. binlerce

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

aman Yarabbi ne diyor bu adam ya.....
ya zaten türkiyede bu kadar çok polis asker ve bir sürü donanma varken bu adamlar bu insanların yardımlarını almadan nasıl yaşayacaklar.bişi anlamadım ben Mehmet Ali Birand ve Güneri Civaoğlu falandamı bu adi nankör insana yardım etmişler diğer sayılanları zaten sevmem ne oldukları belli.bu iki şahsiyetide sevmem ama anlayamadım.
işte üzülmemiz gereken neler var ülkede neler olup bitiriyor kimi canilar msum gençlerimizi ne pusularla öldürüyor bunlar artık bize çok sıradan geliyor,biz neleri galeye alıp üzülüyoruz.... :(
:mad: :mad: :madman:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

feraze_622, o söylediğin isimlere bende çok şaşırdım. Mehmet Ali Birand ve Güneri Civaoğlu'dan bahsediyorum yani. Bana kalırsa onlar sadece görevlerini yapmak için o kansızla irtibata geçmiş olabilirler. Yani ben buna inanmak istiyorum açıkcası. Bende yakından tanımam bu iki ismi ama yinede bunları Teröristlerin yanında düşünmek hoşuma gitmiyor.

Bilirsiniz bizim basın her zaman gündem yaratma peşindedir. Belki bu iki isimde Apo'dan birşeyler öğrenebileceklerini düşünerek onla irtibata geçmişlerdir.

M.TUĞRUL, yorumların için teşekkürler.. Dediğin gibi bu ülkenin ekmeğini yiyip,kuyusunu kazan şerefsiz çok...!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

bence inanma VSaBaH, onlar da serefsız...

bu toprağın ekmeğini yiyip bu toprağa ihanet edenler ekmeğini yediği yerden kurşunu yer...

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

Y4HY4 yazdı:bence inanma VSaBaH, onlar da serefsız...

bu toprağın ekmeğini yiyip bu toprağa ihanet edenler ekmeğini yediği yerden kurşunu yer...
sana katılıyorum yahya abi...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Y4HY4 yazdı:bence inanma VSaBaH, onlar da serefsız...

Yanlız Y4HY4 neye inanmamam gerektiğini anlamadım doğrusu! Eğer belgeden bahsediyorsan, bu belgede yazanların doğruluğundan hiç süphem yok çünkü büyük bir bölümü herkes tarafından biliniyor bu gerçeklerin..
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

gazetececiler de inanma bence dedim ben bırand felan