MSNBC Sözde Ermeni Soykırımı Anketi [Mutlaka Oylamalısınız!!

Türk müsünüz? Türklüğünüze ve Türkçenize gönülden bağlı mısınız? Sağ ve sol görüş yerine bağımsızlığın öneminin farkında mısınız? O halde doğru yoldasınız! Artık siz de bu Büyük Uyanışın bir parçasısısınız..!
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

küçükhanım yazdı:teşekkür ederim Vsabah böyle birşeyi haber verdiğin için..Bence bunu ""Ekim 2007 Ayın Yetkilisi" oylamamız başlamıştır. Oy vermek için TIKLAYIN!" yazan kısmın altına da koysan iyi olur çünkü son gönderilen mesajlar kısmından gidince çoğu kişi görmeyebilir en azından anasayfaya koyarsan herkes görebilir

küçükhanım böyle güzel önerilere her zaman açığız. Söylediğinden daha ilgi çekici birşey yaptım üstelik tüm sayfalarda görünüyor bu uyarı! ;)

Türk her zamanki gibi gücünü gösteriyor! Gerilerde olduğumuz oylamada şuan oy farkıyla zirvedeyiz.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Erhanbay
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Erhanbay »

oyladım zaten ermenistan fransa ve amerikadan başka hiçbir ülke bizim kötülüğümüzü düşünüp bize zıt bir şıkkı işaretlemez =D>

Volkan bilgilendirme için saol bu arada ;)

Kullanıcı avatarı
By_Furkan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen By_Furkan »

sağol abi allah razı olsun dedğiniz şıkka bastım baya öndeyizzz ;)

Kullanıcı avatarı
zuzum1
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen zuzum1 »

Bende oylamaya katıldım.Herkese anlşatacağımda sayfa tekrar açılmıyor nasıl anlatacağım.Sadece site adınımı vereceğim.vsabah teşekkür böyle güzel bir şey yaptığın için.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

zuzum1 yazdı:Bende oylamaya katıldım.Herkese anlşatacağımda sayfa tekrar açılmıyor nasıl anlatacağım.Sadece site adınımı vereceğim.vsabah teşekkür böyle güzel bir şey yaptığın için.

Efendim oylama sayfası gayet normal açılıyor bende. Arkadaşlarınıza aşağıdaki linki verebilirsiniz. Yalnız linki görebilmeleri için forum üyemiz olmaları gerekiyor.

Direk aşağıdaki linkide verebilirsiniz ama Ingilizce bilmeyen arkadaşlar için yukarıdaki linki vermeniz daha iyi olur. Hem forumumuza üye kazandırmış olursunuz. ;)

Destek olan herkese teşekkürler.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

simdı oy kullandım 89 a 19 ondeız su anda

Kullanıcı avatarı
büşra
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen büşra »

bende oy kullandım çok sağolun böle bi anketden haber verdiğiniz için

Kullanıcı avatarı
GiudiZioSo
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen GiudiZioSo »

böyle bir konu açtığın için çok tşk ederim Allah razı olsun VSabah..