Ne Oluyor bize

Türk müsünüz? Türklüğünüze ve Türkçenize gönülden bağlı mısınız? Sağ ve sol görüş yerine bağımsızlığın öneminin farkında mısınız? O halde doğru yoldasınız! Artık siz de bu Büyük Uyanışın bir parçasısısınız..!
Kullanıcı avatarı
maxiyesil
Acemi Üye
Acemi Üye

Ne Oluyor bize

Mesaj gönderen maxiyesil »

bu ülkede şeriatçılar , siyasetçiler ve halk ordunun postal sesini duyunca nereye kaçar bilemem ama şunu merak ederim,bizim askerimiz , amerika ve avrupa askerlerinin uçak seslerini duyunca ne yapar çok merak ederim...kiminle gider cepheye , gerçi dünyayı yığsa ne ki cepheye artık düşman yerden gelmiyor onlar uçuyor...

yada parmaklarıyla gösterdikleri avrupa , şu hani hızla akın akın şeriat diye bağıran , şeriat istemeye başlayan avrupalılar müslüman olduklarında yüzleri silifke yoğurdu gibi mi olacak acaba bu laiklik diye bağıranların...

laik iz diyenler 85 yıldır araştırın tek bir kere bile olsun bilim teknoloji adına birşey yapmışlar mı , vallahide hayır billahide hayır,ama teknoloji ve bilim ile ilgili konularla ilgilendiler,mesela türk otomobil sektörünü kurdurmadılar,en büyük sanayi yatırımlarını engellediler,su ile çalışan araba projesi hazır bütün dünyadan önce türkler buldu ama yaptırmadılar,çünkü bunları kuranlar müslümandı,islam=şeriat 1400 yıldır hz.muhammedle olmakla beraber öncesinde 124 bin peygamberle birlikte bu dünyaya hüküm sürdü her ideolojiyi yıktı geçti milyonlarca belkide milyarlarca yıl bu böyle süre geldi ,şimdi laikliği savunanlar niye savunur , laiklik nedir neden halk istememesine rağmen ideoloji kurucuları istemekte , ordu neden islami değilde laik olmak zorunda , bu dünyayı ALLAH yarattı onun malı , bizde onununuz , bir kitap indirmiş , sen yönetici bu ülkeyi şöyle yöneteceksin , sen halk sen devlete karşı böyle olacaksın , çevrene karşı böyle olacaksın , insanın uykusuna bile karışan ALLAHı nasıl oluyorda devlet işlerine karıştırmamaya çalışıyorlar,hep iranı gösterdiler gerici diye şeriatçı diye , neden iran dünyanın en güçlü devletleri arasındada türkiye daha şurada 200 yıl önce bütün dünyanın sahibiyken söz söyleme hakkı bile yok neden borçlarla kıvranıyor,büyük savaş geliyor , iran hazır , arabistan zengin , avrupa bölünüyor çok hızlı bir şekilde , amerika zamanını doldurdu yıkılmamak için her pisliği yapıyor , israil bütün bunlara karşı hayallerine adım adım geliyor şimdi istese israil bütün dünyayı yerle edebilecek bir güce sahip arı büyüklüğünmde biyolojik savaş uçakları , diğer yandan katliamlar artıyor , sancı artıyor , acı artıyor ve doğum yaklaşıyor,peki biz neden hala birbirimizi yiyip duruyoruz,

neden en cahil en geri ülkeler bile dünyadan haberdar iken biz hala siyaset yapıyoruz , neden hala yalancı siyasetçilerin peşinden gidiyoruz , neden onların oyununa geliyoruz , avrupa birliği diyorsunuz kim girmek istiyor akp mi güldürmeyin beni , chp mi ağlatmayın beni , mhp mi söyletmeyin beni...en zirvede kim var abdullah gül geçmişindeki konuşmalara bakın ne düşünüyor avrupa hakkında , bu ülkenin en cahil insanını bulun sorun bakalım ne düşünüyor avrupa hakkında , en laikini bul , en müslümanını , en ülkücüsünü bulun ve sorun bakalım bir kişi bile inanıyormu avrupa birliğine alınacağımıza..

ve buna rağmen neden biz birbirimiz yiyoruz...

Arkadaşlar kendimize gelelim meydanlara çıkıyoruz kahrolsun şeriat diye bağırıyoruz
şeriat = islam değil mi,ne oluyor bize de ALLAH a küfür ediyoruz,Allaha beddua ediyoruz,o demedimi peygamberimize sen şeriatın yöneticisi olarak gönderildin şimdi ne oluyorda bize kahrolsun şeriat diyoruz,ne yapmaya çalışıyoruz,laiklik te nedir aptallaşmayın akıllı olmamız lazım bir an önce,hepimizi ALLAH yaratmadımı , onamı inanmıyoruz,hepimize kuranı kerim gelmedimi onamı inanmıyoruz,hepimize peygamber göndermedimi onamı inanmıyoruz,inanıyorsak neden hala 80 yıllık bir ideoloji olan laiklik için ALLAHa küfür ediyoruz,bırakın yöneticileri ne yaparlarsa yapsınlar biz halk olarak kendimize gelelim nasılsa her halk layık olduğu şekilde yönetilir biz düzelirsek ya onlarda düzelir yada arkalarına bile bakamadan gitmek zorunda kalırlar...Artık şu internette sağda solda birilerinin gaza getirmesiyle hemen patlamayalım,bilinçsiz birşekilde ağzımıza gelenleri saymayalım,Kendimize gelelim,
mesela deniz baykal ; ne oluyor sana Allahamı karşı geliyorsun dense
mesela devlet bahçeli ; ne oluyor mafyamısın sen ne yapıyorsun bu ülke için
mesela tayyip erdoğan; aklını başına al,kendine dön ve yapman gerekni yap yoksa sıra sanada geliyor dense
bakın bakalım ne oluyor

bir milletvekili seçilmek için en az 500 milyar para harcıyor
bunun 5 yılda alacağı aylık en fazla 300 milyar peki neden 500 harcıyor çünkü hesapları başka oraya devlet yönetmeye gitmiyorlar 500 harcarsam geride 100 mislini alırım düşüncesiyle gidiyor...ihaleleri kapatırım düşüncesi ile gidiyorlar..

bizde salak gibi onlar için birbirimizi yiyoruz..yok mhp ülkücüymüş,yok chp laikmiş,yok akp islami imiş,sonuç ne peki herkes istediği yerde biz yine açız,onlar tam istedikleri koltuklarda biz yine mahçup,mahzunuz,seçim geliyor yine oy vermeyin , şart üstüne şart koşun yapabilene verin oyunu , laikmiş ülkücüymüş islami imiş hiç önemli değil sen bana ne vereceksin bunu sorun benim evimin önünden yol geçmemiş onu yapacaksan veririm oy deyin,söz üstüne söz alın yeminler ettirin yapmadığı takdirde ayaklanın artık onların koltuk sefasını kaldıracak zaman kalmadı,rus,amerika ve avrupa askerleri analarımıza , bacılarımıza tecavüz ederken anlamamız gerekmiyor bunları,sırf onların çocukları daha iyi okullarda okuyacak diye gelip yalan sözlerle oylarımızı koyundan süt alır gibi alıyorlar..

Kısaca Laiklik Konusunu olay yapmak anlamsız artık,Salakça haraket etmek anlamsız artık,kendimize gelelim ve artık en azından bir iran kadar güçlü olalım,olalım ki belki o zaman ırak kadar şanslı oluruz,yoksa ırak kadar da olamayacağız,tıpkı afganistan,pakistan,bosna hersek,mısır,lübnan,türkmenistan gibi olacağız.Dikkatinizi çektimi bu ülkelerin hepsi müslüman!!!sadece düşünü diyorum..Hepiniz ALLAH'a emanet..

Herkes Kendi düşüncesini belirtsin..

alıntıdır hoşuma gittiği ve aynı konuyu daha büyük bir sitede tartışmaya açmak istediğim için ekledim
alıntı adresi : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
Rock.Angel
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen Rock.Angel »

teşekürler...