Büyük Uyanış Başladı...!

Türk müsünüz? Türklüğünüze ve Türkçenize gönülden bağlı mısınız? Sağ ve sol görüş yerine bağımsızlığın öneminin farkında mısınız? O halde doğru yoldasınız! Artık siz de bu Büyük Uyanışın bir parçasısısınız..!
Kullanıcı avatarı
The_Maniac
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen The_Maniac »

Vsabah bu başlığı açtığın için teşekkür ediyorum.Ama sanırım dil konusunda pek başarılı olamamışsın.
işte bu wolky...
ortak her türlü yardıma hazırım....
seni tebrik ediyorum kardeşim...
yerden göğe kadar haklısın...
kardeşim benim.

Sitede lütfen Türkçe karakterler ve kelimelerle yazışalım.İlk önce bi yerden başlamak lazım değil mi ama?

Kullanıcı avatarı
büşra
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen büşra »

çok iyi düşünmüşsünüz Volkan abi böle bişi yaparak tşkler

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

bencede çok güzel bir konu volkan inşallah hepimiz arkandayız çünkü hepimiz türküz.umarım çok büyük kitlelere ulaşır adı gibi gerçekten büyük bir uyanış başlatırız.ayrıca okuyup etkilendiğin kitabıda çok merak ettim okumak isterim.

Kullanıcı avatarı
sevinç daver
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen sevinç daver »

:sagolun:

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

Bende tamamen arkandayım bu konuda VSaBaH... Bu konuda duyarlı olmak hepimizin üzerine bir borçtur bence...Çünkü yapılan hainlikler hepimize yapılıyor...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

The_Maniac yazdı:Vsabah bu başlığı açtığın için teşekkür ediyorum.Ama sanırım dil konusunda pek başarılı olamamışsın.
işte bu wolky...
ortak her türlü yardıma hazırım....
seni tebrik ediyorum kardeşim...
yerden göğe kadar haklısın...
kardeşim benim.

Sitede lütfen Türkçe karakterler ve kelimelerle yazışalım.İlk önce bi yerden başlamak lazım değil mi ama?

The_Maniac öncelikle desteğin ve konu hakkındaki duyarlılığın için teşekkür ederim.

Ancak şunu bilmelisin ki o mesajın atıldığı tarihte forumumuzda Temiz Türkçe kullanımına dair hiçbir çalışma yapılmıyordu.

Bahsettiğin mesajın tarihi : Tarih: 06 Oca 2007 11:28

O tarihten sonra forumumuzda yapılan Türkçe'nin doğru kullanıması ve yabancı sözcükleriden arındırılması için yapılan çalışmalar...Mutlaka incelemelisin...

Tarih: 19 Oca 2007 17:34

Resim

viewtopic.php?t=6694

Hiçbirşey için geç kalmış sayılmayız. Bundan önce yaptığımız hatalar, eğer şu an için giderilmişse veya giderilmeye çalışılıyorsa kayıp değil kazanç vardır...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
erhann
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen erhann »

sende uyanık kal o zaman

Kullanıcı avatarı
apocalypto
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen apocalypto »

Ben de destekliyorum.İnşallah güzel şeyler paylaşırız.

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

the_maniac, bazen abartıyorsunuz. sadece dikkatsizlik. ayrıca tekrarı da yok. işin özüne inelim lütfen. yüzeyde kalmanın faydası yok....

Kullanıcı avatarı
Barış-kıran
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen Barış-kıran »

Olması gereken Türk İslam Birliğidir ve bu birligin onderi de Turkiye olmalıdır.