Büyük Uyanış Başladı...!

Türk müsünüz? Türklüğünüze ve Türkçenize gönülden bağlı mısınız? Sağ ve sol görüş yerine bağımsızlığın öneminin farkında mısınız? O halde doğru yoldasınız! Artık siz de bu Büyük Uyanışın bir parçasısısınız..!
Kullanıcı avatarı
mekavedat
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen mekavedat »

Komik...
Ben yeni üye oldum ve bu ilk sert çıkışımla belkide hemen atılacağım. Siteye üye olmamdaki neden bazı kaynaklara ulaşmam gerektiğiydi. Madem üye oldum neler var diye biraz gezinim istedim. Eh ilgilendiğim ve ilgimi çeken konu olarak devlet millet konularına ulaştık çok şükür. Gördüm ki uyanış diye bir konu açmışsınız. EyvAllah buraya kadar herşey güzel. Tamam hadi uyanalım dediniz. Opss birbirini gaza getiren iki arkadaş gerisi hikaye. Yahu mod arkadaş madem açtın bu konuyu sağlam bişeyler koysaydın ortaya. UYANIŞ kitabı evet harika ama siz direk metal fırtına gibi kurguya geçtiniz. Sergileyin isterim şu vatan millet tecrübelerinizi. Siz açıldıkça emin olun katacak çok fazla bilgim var. Saygılar ve sevgiler. Unutmamalı; Eleştiri olmadan gelişim olmaz :üzülme:

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Öncelikle Aramıza Hoşgeldin Mekavedat ;)

Forumumuzda En Fazla Dikkat Çeken Ve Önem Verilen Bölümlerin Başında Gelir Neredeyse Vatan Millet Meseleleri.Bu Bölümün Hem Modu Hemde Forumumuzda Siyasi Fikir Olarak Yelpazesi Çok Geniş Bilgili İnsanlar Vardır.Bölümü Gezersen Az Çok Fark Edeceğine Eminim.
Volkan Arkadaşımız ( Adminimiz ) Bence Çok İyi Düşünmüş Bu Tarz Konular Açarak.Eleştirilerede Açığız Ayrıca Fikirlerimizi Özgürce Kişilere Saygı Çerçevesinde Sunarız Tartışırız.Senide Aramızda Görmeyi İsteriz Kendi Adıma.

Birde Tanışma Bölümünde Kendini Tanıtırsan Bence İyi Olur

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

mekavedat yazdı:Komik...
Ben yeni üye oldum ve bu ilk sert çıkışımla belkide hemen atılacağım. Siteye üye olmamdaki neden bazı kaynaklara ulaşmam gerektiğiydi. Madem üye oldum neler var diye biraz gezinim istedim. Eh ilgilendiğim ve ilgimi çeken konu olarak devlet millet konularına ulaştık çok şükür. Gördüm ki uyanış diye bir konu açmışsınız. EyvAllah buraya kadar herşey güzel. Tamam hadi uyanalım dediniz. Opss birbirini gaza getiren iki arkadaş gerisi hikaye. Yahu mod arkadaş madem açtın bu konuyu sağlam bişeyler koysaydın ortaya. UYANIŞ kitabı evet harika ama siz direk metal fırtına gibi kurguya geçtiniz. Sergileyin isterim şu vatan millet tecrübelerinizi. Siz açıldıkça emin olun katacak çok fazla bilgim var. Saygılar ve sevgiler. Unutmamalı; Eleştiri olmadan gelişim olmaz :üzülme:

Bak arkadaşım, forumumuza ne amaçla üye oldun bilmiyorum ama sert çıkışında haksız olduğunu üzülerek belirtmek isterim. Çünkü sen yapılmak istenenin farkına varamamışsın maalesef.

Korkarım bu "Büyük Uyanış" dediğimiz oluşumu sen bu başlıktan ibaret sanıyorsun.

Tabiki birbirimizi gaza getirmek için yapmadık bunları. Aşağıdaki başlıkları incelersen bana hak vereceğine inanıyorum.
:ok: http://www.aktuelbilgi.net/viewforum.php?f=103

Bu başlıktaki konuların büyük çoğunluğu tarafımdan araştırmalar sonucu ortaya çıkarılmış ve derlenmiş başlıklardır. Oradaki tek bir kelime bile kopyala- yapıştır mantığıyla oluşturulmamış, emek verilmiştir. Emeklerimin karşılığını fazlasıyla aldığıma inanıyorum ki açtığım konular onlarca cevap alıp, binlerce kez görüntüleniyor.

Bu başlığı açmamın sebebi ise; bu tür olayları neden açıklama gereği duyduğumun insanlar tarafından anlaşılmasını istememdendir. Belki bu açıklamayı yapmasan kimileri benim siyasi bir partinin görüşünü savunduğumu sanacak, beni bazı partilere yakıştırarak konulara ön yargılı davranacaktı. Ama ben ne dedim? Ne sağcıyım, ne solcuyum dedim. Ben bu vatan için varım dedim. Olayları sebepleriyle birlikte gözleri önüne sermeye çalıştım herkesin.

Eleştrilere elbette açığız ancak lütfen eleştirmeden önce biraz araştırınız... Ben yinede sizinde iyi birşeyler yapma eğiliminde olduğunuzu bildiğim için sizi anlayışla karşılıyor ve konularımıza yorumlarınızla desteğinizi bekliyorum.

Son birşey! Ben MOD değilim, Bu forumun Yöneticisiyim...!!!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
mekavedat
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen mekavedat »

VSabah ve Uyus arkadaşlar... Eleştirdiğime ve eleştirildiğime göre skor olarak eşitlendik sayıyorum. Son iki gündür sitenizi inceliyorum. Açık söylemek gerekirse iyi bişeyler yapmışsınız , tebrik ediyorum.

Amacım bilgi haznemi geliştirmek ve bilgilerimi paylaşmak. Eğer bu vatan için söylenecek bir şeyler varsa, buna benimde ekliceklerim olacaktır.

Dostça Kalın...

K.M.T.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

mekavedat yazdı:VSabah ve Uyus arkadaşlar... Eleştirdiğime ve eleştirildiğime göre skor olarak eşitlendik sayıyorum. Son iki gündür sitenizi inceliyorum. Açık söylemek gerekirse iyi bişeyler yapmışsınız , tebrik ediyorum.

Amacım bilgi haznemi geliştirmek ve bilgilerimi paylaşmak. Eğer bu vatan için söylenecek bir şeyler varsa, buna benimde ekliceklerim olacaktır.

Dostça Kalın...

K.M.T.

Elbette her türlü görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz... Biz hiçbir konuda, hiçbir şekilde seviyemizden ve kalitemizden ödün vermedik. Forumumuzda gezinirken bunu hissedeceksiniz...

Verdiğim adrese ek olarak bu adreslerimizde de desteğinizi bekliyoruz...
:ok: http://www.aktuelbilgi.net/viewtopic.php?t=7025
:ok: http://www.aktuelbilgi.net/viewforum.php?f=74
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
thekingpoyraz
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Büyük Uyanış Başladı...!

Mesaj gönderen thekingpoyraz »

Wolqan Abi ben de sana katılıyorum yerden göğe kadar % 10 =D> :slm: 0 haklısın !

Kullanıcı avatarı
thekingpoyraz
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Büyük Uyanış Başladı...!

Mesaj gönderen thekingpoyraz »

VSabah çok çok çok çok haklı