Hugo! Vatan Haini Kahraman! [Yazıklar Olsun..!]

Türk müsünüz? Türklüğünüze ve Türkçenize gönülden bağlı mısınız? Sağ ve sol görüş yerine bağımsızlığın öneminin farkında mısınız? O halde doğru yoldasınız! Artık siz de bu Büyük Uyanışın bir parçasısısınız..!
Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

reklamın iyisi kötüsü olmaz...

herifler ne biçim reklam yaptı baksanıza....

Kullanıcı avatarı
aybik
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen aybik »

hayret içerisinde kaldım.ayrıca şaşkınlığımın bir diğer sebebi ise eğer video yu izlediyseniz orada "ülke sınırlarını yeni öğrenmeye başlayan çocuklara bölünmüş bir vatan " yani arkadaşlar sanırım oyunu yapanlar herşeyi düşünmüşte yapmışlar.aynı şeyi yaş oranı büyük bir kitlenin oynadığı oyuna yapamazlar.fakat dikkat cekmeden olayı halletmeye çalışmaya çalışmışlar.istedikleri denildiği gibi açık açık belli.herşeyin başı bilgi sahibi olmaktan geçiyor.böyle saçmalıklarada meydan vermeyelim tepkimizi belli edelim.adam gibi harita sınırı çizsinler (gerçekte de, sanalda da) .

vsabah. teşekkür ederim paylaşım için çünki acaip sorumluluk sahibiyimdir bu konularda..

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

devam etsinler. atatürkçü gerçek türk gençliği son sürat geliyorrrrrrrrrrr

Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

yazıklar olsun diyorum başka bi şeye gerek yok..

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

VSaBaH yazdı:$EI-IZAI)E, siyahla yazdığım için üstteki yazı biraz arka planda kaldı galiba..

Ben Hürriyet'in böyle birşeyden haberi olamayabilceğini düşünüyorum zaten.. Ama haberi olup da hala Promosyonunu devam ettirirse o kırmızıyla yazığım yazının altına bir de imzamı atarım...

O gazete tüm bunlara rağmen promosyona devam etip benim vatanımı bölmek isteyenlere yardımcı olursa, daha da fazla hakaret ederim..

AMA TEKRAR SÖYLÜYORUM.. HÜRRİYET BU HATASINI KABUL EDİP PROMOSYONU SONLANDIRIRSA LAFIM YOK...!

Kusura bakma seni yanlış anladım.Belki dediğin gibiyazının arka planda kalmasından olabilir. Sana katılıyorum.

BEN ÇOCUKLUĞUMDAKİ HUGO'YU İSTİYORUM.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

$EI-IZAI)E, DMücahit, winniethepooh, aybik, reha37 teker teker hepinize teşekkür ederim...

Böyle bir konuda duyarlılık göstermeniz çok güzel..

Umarım bu sorun çözülür..Ben Hürriyet'ten böyle bir adım bekliyorum.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

VSaBaH, çok ümitli olma. zira amerikalıların bir sözü vardır; " biz bir ülkeyi almak istersek basınından başlarız" diye. eeee TÜRKİYEYİ HERKES İSTEDİĞİNE GÖRE BASIN ÇOKTAN SATILMIŞTIR... AMA YİNE DE BU KADAR AŞŞAĞILIK OLAMAZLAR VE BİR DÜZELTME YAPACAKLARDIR.

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

haberi olacak kardeşim. haber yayınlıyorlar, gazete çıkarıyorlar. senin benim haberim oluyoda onların nasıl olmuyo. bu söylenenler az bile kimse ağır konuşmuyo. kim burda hürriyetin avukatlığını yapıyor. lafı konuşan ne konuştuğunu bilir herkesin omuzları üzerinde taşıdığı bi kafası var. ama bunlar kafasız işte. hakikaten çok sinirlendim bunu öğrendiğim anda. satıcı pezev.....!!! çocuklar için oyun dağıtıyosun.. daha dağıttığın şeyin içeriğini bilmiyosun bu tam bir ......! ya ne söylesem çok ağır olacak. allah belalarını versin. o oyunu yapanında satanında dağıtanında..!!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

MaviGitar, haklısın söylediklerinde.. Bu tepki mutlaka onların kulağına gidecektir, ama eğer bu rezaleti görüp son verirlerse ben o zaman Hürriyet Gazetesi'ne hak veririm..

SONUÇTA ADAMLAR OYUNU OYNAYIP VERMİYORLAR DEĞİL Mİ..? :)

Ama onları böyle bir oyun dağıtmaya yönlendirenler olmuş mudur? Onu bilemem işte....!

Ama şunu söyleyim ki.. Hugo bundan sonra Türk Evlatlarına yakışmayan bir kahraman... Bizim öyle bir kahramana ihtiyacımız yok...

Dalgacı ve Dişlek ile Sporty ye devam!!!! :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

oyunu tabi ki oynamalarına gerek yok. ama oyunun içeriği hakkında mutlaka bilgi edinmeleri lazımdı. kasti yada bilinmeden yapıldı ama her ikiside çok şerefsizce. ve bu oyunu yhapan kişinin ve o haritayı öyle çizen kişinin ellerine felç gelsin. bundan ağır lanet okuyamam yani