Hugo! Vatan Haini Kahraman! [Yazıklar Olsun..!]

Türk müsünüz? Türklüğünüze ve Türkçenize gönülden bağlı mısınız? Sağ ve sol görüş yerine bağımsızlığın öneminin farkında mısınız? O halde doğru yoldasınız! Artık siz de bu Büyük Uyanışın bir parçasısısınız..!
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Hugo! Vatan Haini Kahraman! [Yazıklar Olsun..!]

Mesaj gönderen VSaBaH »

Hugo! Vatan Haini Kahraman!

Resim

İşte arkadaşlar yine sinirlerinize hakim olamayacğınız, sorumlularına kin kusacağınız bir mevzu daha..

Körpecik beyinleri amaçlarına alet eden bazı kendini bilmezler, Türkiye'de çokca izlenilen Hugo'yu da kendine alet etmişler..
Bunların yaptığı insanlık değildir..Bunlar amaçlarını gerçekleştirmek için insanlığı yok eden canavarlardır..Ben başka birşey demiyorum bunlara..!

Hugo'nu yeni çıkan oyununda Dünya haritasına bakıldığında Türkiye seçilirse, Doğu Anadolu Türkiye'ye dahil değilmiş gibi gösteriliyor...Oranın Ermeni ve Kürtlere ait olduğu apaçık sile getiriliyor..

[youtube][/youtube]

Daha da kötüsü. HÜRRİYET adlı Ulusal gazetemiz bu oyunu promosyon olarak dağıtıyor..

Hügo promosyonu Türkiye'yi ayağa kaldırdı. İşte Kanal A'nın ortaya çıkardığı psikolojik savaş yoluyla Türkiye'yi parçalanmış gösteren oyundan görüntüler ve uzmanların tepkisi...

[youtube][/youtube]

ARKADAŞLAR UYANALIM ARTIK... ADAMLAR APAÇIK DİLE GETİRİYORLAR HAİN EMELLERİNİ..

BÖYLE HAİNLİKLERE İZİN VERMEYELİM VE BU MESAJI HERKESE GÖSTERELİM..

TEK YAPMANIZ GEREKEN BU LİNKİ HERKESE YAYMAK

Kod: Tümünü seç

http://www.aktuelbilgi.net/viewtopic.php?t=9063
[/color][/b][/font]

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
DEMİR_7252
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DEMİR_7252 »

Hürriyet gazetesinin reklamlarını görüyoruz 'Biz Çalıştık Sen Gurur Duy TÜRKİYE' diye ama yaptıkları işin vatanımıza bi faydası olmayınca biz neyiyle gurur duyacağız (ki zararı bile var)....Ha bide Hürriyet şu anda en çok satan gazete...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Haklısın DEMİR_7252!

Hürriyet'in bu olaydan haberi var mı bilinmez ama bu olaydan sonra bu Promosyonu bitirmezse o zaman en çok satan gazete olur işte....!

VATANINI EN ÇOK SATAN GAZETE...!
En son VSaBaH tarafından 05 Nis 2007 [ 16:13 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

:madman: :madman: :madman: :mad: :mad: :mad: adi öküzler

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

VSaBaH yazdı:Haklısın DEMİR_7252!

Hürriyet'in bu olaydan haberi var mı bilinmez ama bu olaydan sonra bu Promosyonu bitirmezse o zaman en çok satan gazete olur işte....!

VATANINI EN ÇOK SATAN GAZETE...!

vsabah sözlerini dikkatli kullan, bu iş çocuk oyuncağı değil. Tabirin çok ağır. Adamlar seni mahkemeye verse yani bilemiyorum artık...İnsanları çok ağır bir şekilde suçluyorsun.

Yaptığın araştırma için teşekkürler. Hürriyet gazetesi yaptığı hatanın(hata olarak görmek istiyorum) gerekli düzeltmelerini yapacağına inanıyorum. VE bu konu hakkında da Hürriyet gazetesi'nden de bir özür bekliyorum...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

$EI-IZAI)E, siyahla yazdığım için üstteki yazı biraz arka planda kaldı galiba..

Ben Hürriyet'in böyle birşeyden haberi olamayabilceğini düşünüyorum zaten.. Ama haberi olup da hala Promosyonunu devam ettirirse o kırmızıyla yazığım yazının altına bir de imzamı atarım...

O gazete tüm bunlara rağmen promosyona devam etip benim vatanımı bölmek isteyenlere yardımcı olursa, daha da fazla hakaret ederim..

AMA TEKRAR SÖYLÜYORUM.. HÜRRİYET BU HATASINI KABUL EDİP PROMOSYONU SONLANDIRIRSA LAFIM YOK...!
En son VSaBaH tarafından 05 Nis 2007 [ 16:14 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

volkan abi her zaman arkandayım devam et sennnnn =D>

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

yaw ben bunu verdiğimi sanıyordum, meğersem unutmuşum...

Korkma wolky, bu işler korkarak olmaz...

Bunların ne mal oldukları belli zaten...

Kullanıcı avatarı
MeLo
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen MeLo »

adamlar şerefsiz işte
herşeyi bekleyeceksin bu itlerden :madman:

ben hürriyetin bunun farkında olarak bu işekalkıştığını düşünmüyorum :nono:
bu rezilliği farketmemiş olabilirler
bence farkeder etmez kaldırırlar zaten

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

walla ben hürriyetten beklerim..traj uğruna herşeyi yapar..ama haberdar olmamış olmasını umuyorum..yaw hugoyuda çok sewerdim ihmal edilecek hatta defterden silinecek bi kahraman oldu