Bir vatan nasıl satılır? [Doğu Perinçek Dosyası]

Türk müsünüz? Türklüğünüze ve Türkçenize gönülden bağlı mısınız? Sağ ve sol görüş yerine bağımsızlığın öneminin farkında mısınız? O halde doğru yoldasınız! Artık siz de bu Büyük Uyanışın bir parçasısısınız..!
Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

ya o odulden sonra uyler de ıstıfa ettı baskanın kendı kararıymıs kımseye sormamıs

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

ben ne kuklaya bakarım ne de kukla ipine. ben yalnız kuklacıyı izlerim. böyle boş adamlar beni hiç endişelendirmez. ille de bi kuklaya düşman kesilecekseniz oyundaki baş kuklaları hedef seçin... TÜRKİYE dahil tüm ortadoğuyu ABD güdümüne tamamen sokmak için ayarlanmış BOP projesinin eş başkanı kim? baştan aşağı saçmalık olan medeniyetler ittifakı nın eş başkanı kim? askere çuval geçirene bi tek teşekkür etmediği kalanlar kim? israile yalakalık yapan kim? bunları arayın biraz... doğu perinçek in ne mal olduğu zaten belli..

şu aralar istanbulda bilderberg toplantısı var. 13 tane türk (nasıl türkse bunlar?) katılmış. bunlar kım? onlara bakın biraz.

ama yinede özellikle bilmeyenler açısından bu adamı tanıttığın için teşekkürler volkan. ellerin dert görmesin. katılan tüm arkadaşları da duyarlılıklarından dolayı tebrik ederim...

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

:madman: :madman: :madman: :madman: :madman: :madman: :madman: :madman:

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Bu gibi köpekleri...Neyse..

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

winniethepooh, gerçekten güzel konulara değinmişsin. Evet haklısın başımızda dert çok ama ben bu açtığım konuyla, bu konu hakkında bilgisi olmayan tek bir kişiye bile bu şerefsizin ne mal olduğunu açıklayabilmişsem, amacıma fazlasıyla ulaşmışım demektir. Inanıyorum ki emeklerimiz boşa gitmeyecek..

Y4HY4, reha37, sizede desteğiniz için teşekkür ederim..

En[G]in, o adamın nasıl yanar döner biri olduğunu tüm Türk milleti biliyor, bunun gibiler iki kuruşa vatanlarını satar, az bir çıkar için vatansever olurlar.. Paylaştığın için teşekkürler...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

winniethepooh yazdı:ama yinede özellikle bilmeyenler açısından bu adamı tanıttığın için teşekkürler volkan. ellerin dert görmesin. katılan tüm arkadaşları da duyarlılıklarından dolayı tebrik ederim...

kanka zaten bilmiyenleri bilgilendirdiğin için teşekkür ettim. ama daha tanıtalası çok kişi var bu memlekette. yani çok işimiz var....

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

Eminim yine Türk Milleti yine dersini verecek ona sandığa gömecek, güzel duygualrın arkasına sığınıp kalleşlik yapan kim olursa olsun Türk Milleti dersini vermeye devam edecek.... :D bu konuda içim rahat sadece üzüldüğüm nokta dokunulmazlık :mad:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

gunce yazdı:Eminim yine Türk Milleti yine dersini verecek ona sandığa gömecek, güzel duygualrın arkasına sığınıp kalleşlik yapan kim olursa olsun Türk Milleti dersini vermeye devam edecek.... :D bu konuda içim rahat sadece üzüldüğüm nokta dokunulmazlık :mad:

Evet gunce haklısın, bu dokunulmazlık bu siyaset adamlarına çok geniş haklar tanıyor, eğer onlar bizim vekillerimizse bizim gibi muamele görmeliler, bu dokunulmazlığı kaldırmak için Baykal'la Erdoğan sözleşmişlerdi güya ama ikisinden de bir adım gelmedi.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
DeVRiM
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen DeVRiM »

bu adam hakkında hiçbir yorum yapmama gerek yok
herşeye tamam da bu adamın 30 bin küsür kişinin katiline
çiçek vermesi onun nasıl bir insan olduğunu gösterir
o teröriste verilecek en iyi hediye ya bir dar ğacı yada
anlının ortasına sıkılacak bir kurşun olurdu!!!
:firing: :execute:

Kullanıcı avatarı
Barış-kıran
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen Barış-kıran »

Doğu Perinçek ve komünizm tarihe gömülmüştür...