Bir vatan nasıl satılır? [Doğu Perinçek Dosyası]

Türk müsünüz? Türklüğünüze ve Türkçenize gönülden bağlı mısınız? Sağ ve sol görüş yerine bağımsızlığın öneminin farkında mısınız? O halde doğru yoldasınız! Artık siz de bu Büyük Uyanışın bir parçasısısınız..!
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar uzun süredir burada yazamıyorum ama vakit buldukça sizleri vatanımızın karşı karşıya olduğu tehlikelere karşı elimden geldiğince bilgilendirmek istiyorum. Birileri birşeyler yapmalı, bu şerefsizleri halka duyurmalı ki, milletimiz kime nasıl tavır alacağını ve kimlere dikkatli davranacağını bilsin..

İşte bir vatan haininin öyküsü, kim mi bu hain...?

DOĞU PERİNÇEK

Normalde ne kadar da haksız olduğunu düşünsem, üzerine yorum yapacağım kişi hakkında araştırma yapar ve daha fazla bilgi edinmeye çalışırım. Ama şimdi size göstereceğim fotoğraflar bu açıklamaların ne kadar gereksiz kalacağını, birilerinin açıkça PKK terör örgütünün yalakçılığını yaptığını göreceksiniz...

İşte olayın en başından beri siyaset adamı (!) Doğu Perinçek...

Arkadaşlar uyanalım artık...!

PKK Elebaşı Abdullah Öcalan'ın köpeği bu adam şu an İŞÇİ PARTİSİ GENEL BAŞKANI..

Bu kadar mı kolay devleti satan birinin parti kurması, bu kadar mı kolay bir vatan haininin devleti yönetmek için seçimlere girmesi, bu kadar mı kolay devletini satması için, bu ve bunun gibi bazı kansızlara seçim propagandası için ücret ayrılması...

İnşallah bazı şeyler geç olmadan bu tür olaylara bir dur denilir, siyasetçilerimiz birbirleriyle uğraşmaktan, birbirlerine laf atmaktan vazgeçip böyle hainlere önlem almak için birşeyler yaparlar..! ÇOK MU ZOR!

Biz bu vatanın sahipleriyiz ve bu vatanın bu ve bunun gibi hainlere alet olmasına izin vermemeliyiz..
Şu an için yapabileceğimiz tek şey bunun hakkında herkesi bilgilendirmek...

İster bu açtığım başlığın adresini, isterseniz aşağıda linkini vereceğim slaytı tüm tanıdıklarınıza gönderin..

Bunu devletiniz, milletiniz, vatanınız için yapın..!

Hiçbirşey için geç değil arkadaşlar...!

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Arkadaşlarınıza bu sayfayı göndermek istiyorsanız bu adresi kullanmalısınız..![/size]

Kod: Tümünü seç

http://www.aktuelbilgi.net/viewtopic.php?t=9835

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ALPASLAN
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen ALPASLAN »

selam aleyküm vsabah, kardesım ben dogujda bu köpegi cok ıaradım ama nasıp olmadı ama bu köpek şuanda imralıda havlıyor biz vede şehit anaları bunun sesini dinliyoruz işte o aklıma geldigi zaman türklügüm den utaanıyorum bizim gibi şehit olma ugruna savaşmış bir millete bu adileri söz sahibi yapmak yakışmıyor..herkes gerçekleri görsün artk........
sana çalışmalarında başarılar dilerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

Doğu Perinçek ve partisi önce marxist oldular.Daha sonra ulusalcı söylemlere giriştiler.En sonunda da İslami söylemlere takıldılar.Ki herkesin bildiği gibi Marx; dini, devleti ve diğer kurumları üst yapı kurumları olarak görür ve ortadan kaldırılması gerektiğini belirtir.Şimdi elimizdekilere bakalım.Bir liderin ideolojisini bu kadar farklılaştırması bizi nereye götürür? Bana göre hep muhalif kalan İP, birazda iktidarı tatmak istiyor.Hem koministlere,hem sosyalistlere,hem ulusalcılara,hem Müslümanlara göz kırpıyor.Oy tabanını ve kitlesini genişleterek çoğunluğu yakalamanın peşinde.Gayet basit bir analiz.

Bekaa Vadisi'ndeki PKK kampı, 1991... (O dönemde kürtçülüğün ve PKK'nın en büyük destekçilerinden biriydi, bu sebepten ötürü cezaevine girmişti.)Buyrun Ayinesi İştir Kişinin Lafa Bakılmaz...

Aşağıdaki sözler İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'e aittir:"Kürt sorununa çözüm demokratik, federal, emekçi cumhuriyetidir. Türk milliyetçisi ve piyasacı düzen partileri Kürt illerinde iflas etti... Kürt milleti kaderini tayin hakkına kayıtsız şartsız sahiptir. Eğer isterlerse ayrı bir devlet kurabilir. Emekçilerin çıkarı, tam hak eşitliği ve özgürlük temelinde, gönül birliği gerçekleştirmektedir. Kürt illerinde referandum yapılmalıdır. Referandumda ayrılığı savunanlar da özgürce propaganda yapabilmelidir..." (Doğu Perinçek, 2000'e Doğru Dergisi, 15 Eylül 1991)

Bizzat Apo, 1991 yılı sonunda, Milliyet ve Sabah gazetelerine yaptığı açıklamalarda, Perinçek’e dört milletvekili önerdiğini ve parlamentoya girerek, SHP listesinden seçilecek 21 milletvekilinin başına geçmesini rica ettiğini açıklamıştır (Milliyet ve Sabah, 7 Aralık 1991)

Sosyalist Parti olarak Kürtleri Hakkari'den başlayarak kaderlerini karar vermek için refaranduma götürülmesi gerektiğini,Türk-Kürt Fedarasyonu'nun kurulması gerektiğini savunuyordu. Perinçek Sosyalist Parti'nin lideriyken Türk-Kürt Fedarasyonu'nu savunuyordu.Üstelik kurulacak olan Fedarasyonun adında da milliyet olmayacaktı
Bununla ilgili kaynağı veriyorum.Kaynak güvenilirdir:LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
volkancım doğu perinçek , bu ülkenin kanayan yarasıdır..böyle bi konuyu açtığın için çok teşekkür ederm..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ALPASLAN bende sana teşekkür ederim kardeş.. Foruma girer girmez bu denli ciddi bir olaya göz atman çok yerinde bir davranış.. Bu arada Konyalısın galiba..

Fatma ben böyle konular açtığımda senin bu şekildeki desteğin beni gerçekten sevindiriyor..Öncelikle böyle konulara duyarlılığın için teşekkür ederim..

Söylediklerini okuyunca bu adamın neden bu yolu seçtiğini anladım. Dediğin gibi bunlar her kesimi kandırmaya çalışan hainler, ama milletimiz bizim gibi duyarlı insanlarla dolu. İnşallah çok geç olmadan, birileri birşeyler yapacak..

Bu Cumhurbaşkanlığı seçimi Türkiye'yi bayağı meşgul etti. Türkiye'nin bu iç meselelerinden dolayı dışarıda zaaflar vermeye başladı. Umarım bir an önce bu seçimler olur ve Türkiye bunlar kadar önemli meselelere kafa yorar..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

bende bi an önce seçim olmasından yanayım..halk tavrını bi an önce ortaya koymalı..
ben çok teşekkür ederim volkan hassasiyetin ve kaliten için =D>

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

ya vll ondan sonra kufur gunh oluo ıste :madman: :madman:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Manavgat Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı baş vatan haini Doğu Perinçek'e 'Onur Belgesi' verdi..

Resim

BU NE SAÇMALIKTIR YAHU...! :mad:

O şerefsize ödül veren kuruma bir bakar mısınız? Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği

Ya bunların dünyadan haberi yok, kafaları çalışmıyor. Yada ben birşey bilmiyorum.. Belkide Şehit Aileleri ve Gaziler adı altındaki bir derneğin ödül vereceği son kişi bu adam yahu..!

Bunun hakkında bir video var, dinlemenizi öneririm...

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ... &popup=yes
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

doğu perinçek zerreden kürreye zarar bi insandır türklük emaresi olmayan ne olduğu belli olmayan bi haindir..komandoya sormuşlar kaç hain wurdun diye dağda hain yok ovada var cirit atıyorlar bu yüzden wuramadım demiş...yazık bu ülkenini giden milli servetine ekmeğine aşına..bu vatan üzerinde yaşayan bu vatanın ekmeğini yiyen havasını soluyan insanlar hep bu milleti arkadan vuruyor...buraları sahipsiz zannettiler bel altından vuruyorlar.bu vatanın sahibi var türk gençliği..ve türk gençliği diyorki sahipsiz vatanın batması haktır sen sahip çıkarsan o vatan batmayacaktır..türk gençliği vatanına sahip çıktı ve çıkmaya dewam edecek bu böyledir...ama zaman herşeyin ilacı onların yedikleri soludukları her madde fitil fitil gelecek perinçek denen....

Kullanıcı avatarı
BUKALEMUN
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen BUKALEMUN »

ıste bızım turkıyenın dustugu halı cok acık bır sekılde gosterıyor bu vatan bızım gencler ona gore sahıp cıkalım .......

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

M.TUĞRUL, haklısın kardeşim, bizim komandolarımız dağlarda terörist arıyorlar.. Basacaklar ki bu kansızların evini, yakıp yıkacaklar ki tüm illerdeki İşçi Partisi Genel Merkezlerini bak o zaman tek hain cesaret edip böyle siyasete atılıyor mu..?

Bazı yerlerde yanlışımız var demek isterdim ama maalesef ülkemiz başlı başına büyük yanlışlar içinde.. Allah (cc.) sonumuzu hayır etsin..

BUKALEMUN, bu vatan elbette bizim, şuan başımızdakiler birşey yapamazlarsa biz birşeyler yaparız ama bunlara kesinlikle meydanı boş bırakmayacağız..Bu yüzden biz gençler olarak bazı şeylerin farkında olmalıyız ki şuanda büyüklerimizin düştüğü yanlışlara bizde düşmeyelim ve gerekeni yapmasını bilelim..
 !

Resim