M. Leighton | Kötü Çocuklar 2 Tutkudan Sırlara PDF İndir

Kitap tanıtımları, yeni çıkan kitaplar, en çok okunanlar, yorumlar ve daha fazlası...
Kullanıcı avatarı
yenal1990
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

M. Leighton | Kötü Çocuklar 2 Tutkudan Sırlara PDF İndir

Mesaj gönderen yenal1990 »

Resim

New York Times çok satan yazanlarından M. Leighton'dan Soluk Soluğa'ya çok sıcak bir devam kitabı. Yaşadığı romantik ilişkilerinin hiçbiri, soru işaretleriyle dolu olsa da Olivia'ya, Cash'le yaşadağı kadar kendini doğru hissettirmemiştir. Cash, görünüşte güvenilmez oluşu ve arzularını tatmin etmedeki başarısıyla 'Kötü Çocuk' ününü çoktan hak etmiştir. Yalnız Cash, kendisini olduğu gibi kabul eden kadınla birlikte, geçmişinden kurtulmaya çalışmaktadır. Ve bu değişiklik arzusunun esas nedeni, Olivia'nın Cash'in dünyasında apayrı bir yere yerleşmesinin ayak sesleridir. Ta ki geçmişten gelen karanlık görünümlü yabancılar, Olivia ve Cash'in dünyasını tersine çevirene kadar. İstedikleri şeyi ancak Cash verebilir, eğer Cash, istediklerini vermezse o zaman bu karanlık yabancılar onun hayatta en çok değer verdiği tek şeyi, yani Olivia'yı elinden alacaklardır. Olivia, Cash'e aşık olmanın büyük bir olasılıkla kendisini mahvedeceğini hissediyor, ama bu yeni tehlike, hayal edebileceğinden çok daha büyüktür. Gelişmeler, Olivia'nın hayatı konusunda Cash'e güvenmekle birlikte, ana nedeninin artık kalbinin ona ait olduğunu hissetmesiyle devam ediyor.
Kıpır kıpır diyaloglar ve beklenmedik bir son. (Female First)

Soluk Soluğa şehvetli, seksi ve çok SICAK!... Hikayenin nasıl devam edeceğini SABIRSIZLIKLA bekliyorum!!! (The Bookish Brunette)

Bayıldım bu kitaba... (Smexy Books)

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 288
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe

Resim
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
ALTERNATİF LİNK
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!