Cinema 4D Görsel Eğitim Seti Türkçe Tek Link İndir

Kitap tanıtımları, yeni çıkan kitaplar, en çok okunanlar, yorumlar ve daha fazlası...
Kullanıcı avatarı
yenal1990
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen yenal1990 »

Resim

Resim

3D animasyonlarınızı vakit kaybetmeden hazırlamaya başlayın.
Cinema 4D Studio programı, 3 boyutlu animasyonlar hazırlamak isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri programlar arasında yer alıyor her ne kadar ücretsiz olmasa da deneme sürümü ile kabiliyetlerini test etmenize imkan tanıyor. Çok kolay bir arayüze sahip olmasa da 3 boyutlu tasarım konusunda deneyimli olanlar programın niteliklerini keşfetme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaklardır.

Uygulamanın tasarım araçlarının sağlayabildiği şeyleri kısaca listelemek gerekirse;

Modelleme
Işıklandırma ve render işlemleri
3D hareketli grafikler
Dinamik efektler
Saç tasarımları
Karakter animasyonları
Dokular ve materyaller ekleyebilme
Programda yer alan bu araçların her biri elbette kendi içerisinde farklı türde seçenekler barındırıyorlar ve böylelikle seçeneklerin oldukça geniş olduğunu belirtmek lazım. Çalışması esnasında biraz güçlü bir PC donanımı gerektirmesi nedeniyle bilhassa bellek ve ekran kartınızın kapasitesine dikkat etmeniz yerinde olacaktır.

Cinema 4D Studio temel olarak hareketli 3 boyutlu animasyonlara yönelik olarak hazırlanmış ancak statik nesneler oluşturmanın ve bunların renderlarını almanın da mümkün olduğunu ekleyelim. Dolayısıyla illa ki animasyonlar yapmak zorunda değilsiniz fakat statik tasarımlar için işinizi görecek daha etkili araçlar bulmanız da olası.

Program içerisine kendi materyal ve dokularınızı da eklemenizin mümkün olması en yüksek etkileşimi ve entegrasyonu beraberinde getiriyor. 3D animasyonlarla ilgilenenlerin denemeden geçmemeleri gereken programlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Resim
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
ALTERNATİF LİNK
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Boyut: 520 Mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Durum Temiz