Bulgaristan'da Üniversite Okumak Çok Kolay

Yurtdışında eğitim şartları neler? Hangi üniversiteler nasıl eğitim veriyor? Hepsi bu bölümümüzde..
Kullanıcı avatarı
deepstroke
Acemi Üye
Acemi Üye

Bulgaristan'da Üniversite Okumak Çok Kolay

Mesaj gönderen deepstroke »

Bulgaristan'da Üniversite Okumak Çok Kolay (Öss İle Uğraşmayada Gerek Yok) İstediğiniz Mesleği Seçin...
Resim
Sevgili Müşterilerimiz,

Bulgaristan’da eğitim programlarına katılmaya henüz karar veremediniz mi?

PEKİ NEDEN BULGARİSTAN?

BULGARİSTAN - YAKIN, TANIDIK,UCUZ,GÜVENLİ VE DOST BİR ÜLKE!

SINAV STRESİNE SON!

DİLEDİĞİNİZ BÖLÜMÜ AVRUPA'DA OKUYUNUZ!

Kendinize güvenin ve hayalinizi daha fazla ertelemeyin. Size bir müjdemiz var! Üniversitede okumak artık hayal değil. Tuna Group Eğitim (Bulgaristan Eğitim Danışmanlığı) sizlere yeni bir yaşam ve eğitim hedefleri sunuyor.

Siz de ÖSS stresi olmadan ve hiç bir sınava girmeden istediğiniz bölümü okuyabilir, AB’de ve tüm dünya’da geçerli bir diploma ve mesleğe sahip olabilir, Bulgaristan ve AB eğitim sistemi içinde bir yaşam ve eğitim tecrübesi kazanabilirsiniz.

Bulgaristan’da eğitim görmek geleceğinize büyük bir yatırımdır.

On yıldır bize duyduğunuz güven, tavsiyeleriniz ve yapıcı eleştirileriniz için teşekkür ederiz. Şirketimiz kurulduğu günden beri ciddi ve dürüst bir anlayışla müşterilerine hizmet vermektedir. Diğer yurtdışı danışma şirketlerinden farkımız uzmanlaşmış bir kuruluş olmamızdır. Danışmanlarımız , tüm sorularınızı yanıtlayabilecek seviyededir.

Bizim hedefimiz yalnızca üniversite bölüm seçimi ve kayıt işlemleri değil; Türk öğrencileri en uygun koşullarla Bulgaristan’a yerleştirmek, ülkede yabancılar için karabasan haline gelen bürokratik karmaşıklığa son vererek hızlı, hatasız ve kısa sürede kesin çözümlerle size zaman ve maddi tasarruf sağlamaktır.

Her sene yüzlerce öğrenci Tuna Group Eğitim danışmanlığının kaliteli hizmetlerinden istifade etmektedir. Siz de onlara katılın. Siz de bizimle başarılı olun.

Sayın anne ve babalar, Sizlerin en değerli varlığınız çocuklarınızı bize teslim ederken , büyük bir sorumluluk aldığımızın ve siz velilerin bizlerle ilişkisinin ticari değil, güvene dayalı manevi bir bağ olduğunun bilincindeyiz .

Çocuğunuza sunduğunuz bu fırsat ile gideceği ülkeyi tanıma , bir çok yeni arkadaş edinme olanaklarının artması , yabancı dil bilgisinin gelişmesine ve yeni kültürler tanımasına olanak sağlayacaktır.

Sizlerin ve öğrencilerimizin memnuniyeti bizim en büyük referansımızdır. Tuna Group Eğitim Danışmanlığı çocuklarınızın geleceğini için çalışıyor.

Bulgaristan’da öğrenim görmek isterseniz detaylı bilgileri ve yardımı [email protected] da bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi...
[email protected] alabilirsiniz...

Başarılı bir eğitim dileğiyle........