Malta dil eğitimi, Malta dil okulları

Yurtdışında eğitim şartları neler? Hangi üniversiteler nasıl eğitim veriyor? Hepsi bu bölümümüzde..
Kullanıcı avatarı
ingilizceegitim
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen ingilizceegitim »

Malta Dil Okulları

Malta dil okulları ingilizce öğretimi ile dünyanin birçok ülkesinden ingilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin tercih
ettiği popüler bir ada ülkesidir. Akdenizin sıcak iklimi ve misafirsever insanları ile ingilizce öğrenirken yegane arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Malta dil okullarındaki eğitim ve konaklama fiyatları diğer ülkelerle kıyaslama yapındığında en ekonomik secenektir. Her yaştan kişinin katılabileceği eğitim kursları yılın her pazartesi günü başlamaktadır.

ingilizceegitimmalta com

Kullanıcı avatarı
ingilizceegitim
Aktif Üye
Aktif Üye

Malta dil okulları

Malta ingilizce dil eğitimi almayı düşünenler için Malta'nın en iyi dil okulları;

ACE English Malta dil okulu
Link Malta dil okulu
Clubclass Malta dil okulu
Linguatime Malta dil okulu
Chamber College Malta dil okulu
EC Malta dil okulu
NSTS Malta dil okulu
Sprachcaffe Malta dil okulu
ELA Malta dil okulu
İELS Malta dil okulu
İnlingua Malta dil okulu

Kullanıcı avatarı
ingilizceegitim
Aktif Üye
Aktif Üye

Malta'da dil kursları

Malta dil okullarındaki ingilizce eğitim kursları;

Genel İngilizce Kursu
Yoğun İngilizce Kursu
Birebir İngilizce Kursu
İş İngilizcesi kursları
Sınav hazırlık kursları ( ielts, toefl, cambridge sınavları )
Akademik yıl ingilizce kursları
30 yaş üstü ingilizce kursları
18 yaş altı yaz kampı kursları

Kullanıcı avatarı
ingilizceegitim
Aktif Üye
Aktif Üye

Malta dil okulu konaklamaları

Malta dil okulları konaklama secenekleri;

Aile yanı konaklama
Öğrenci Evi konaklama
Öğrenci Yurt konaklama,
Paylaşımlı Apartman konaklama,
Stüdyo daire konaklama
Otel konaklama

Konaklamalar paylaşımlı oda, çift kişilik oda ve tek kişilik oda gibi seceneklerde mevcuttur. Aile yanı konaklama sabah kahvaltısı ve akşam yemeği aile tarafından verilmektedir. Otel konaklamada ise sabah kahvaltısı programa eklenmesini tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
ingilizceegitim
Aktif Üye
Aktif Üye

Malta dil okulları fiyatları

Maltada dil okullarında minimum eğitim süresi iki hafta ve maksimum 1 yıldır. Malta dil okulu fiyatları eğitim süresine, secinen konaklamaya göre değişmektedir. Ayrıca Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında yüksek sezon farkları 8 hafta altındaki eğitim programlarına uygulanmaktadır. Merkezi konumdaki bir dil okulunun 8 hafta genel ingilizce 20 ders ve konaklama dahil ücreti 1400 euro dan başlar 2500 euroya kadar çıkmaktadır. Malta dil okulları belli dönemlerde yaptıkları kampanyalar ile uzun dönem eğitim almak isteyen öğrenciler adına çok daha ekonomik eğitim ve konaklama sunmaktadır. Akademik yil ingilizce kursu 24 hafta ve üzeri eğitim programlarıdır. Ortalama ücreti eğitim ve konaklama 3200 euro ile 5000 euro arasında değişir.

Kullanıcı avatarı
malcom-x
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen malcom-x »

teşekkürler

Kullanıcı avatarı
ingilizceegitim
Aktif Üye
Aktif Üye

Malta dil okulları kalitesi

Maltada ingilizce eğitim veren dil okullarını denetleyen FELTOM kuruluşu vardır. FELTOM kuruluşu tarafından onaylanan bir dil okulu tercih etmeniz durumunda eğitim ve konaklama standartları iyi olacaktır. Tabi okulların modern, merkezi konumu ve hangi ülkelerden öğrenci geldiği de önemlidir. 2008 yılında Malta ülkesi Avrupa Birrliğine tam üye olarak adını tüm avrupa ülkelerine duyurmuştur. Bu sebepten dolayı avrupadan İngilizce eğitim amaçlı Maltayı tercih eden kişi sayısı fazladır. Rusya, Japonya, Korea ve Kolombiya gibi ülkelerden kişiler gelmektedir.

Kullanıcı avatarı
ingilizceegitim
Aktif Üye
Aktif Üye

Malta öğrenci vizesi ve vize işlemleri

Malta adası 2008 de avrupa birrliği tam üye olduktan sonra schengen vizesine gecmistir. Malta öğrenci vizesi diğer ülkelere nazaran daha kolay ve olumsuz sonuçlanması zordur. Malta Başkonsolosluğu Yetkili AKREDİTE Vize İşlem Acenteleriüzerinden tüm işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Malta'da dil okuluna Malta Başkonsolosluğu yetkili AKREDİTE vize işlem acenteleri üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
ingilizceegitim
Aktif Üye
Aktif Üye

ACE English Malta Dil Okulu

Malta adasının en yeni dil okulu ACE English Malta'nın turizm ve eğlence merkezi St Julians Paceville'de Bay Street'te kurulmuştur. Malta eğitim bakanlığı ve FELTOM kuruluşu tarafından onaylı olan ACE English Malta modern eğitim metotları, sınıfları ile şimdiden Malta'nın en iyi dil okulları arasında adını yazdırmıştır. ACE English Malta dil okulunda ingilizce eğitim alan öğrenciler okul hakkında memnuniyetlerini dile getirmektedirler. 8 hafta ve üzeri eğitim programlarında uyguladığı fiyatlarla ekonomik ingilizce eğitim almak isteyen kişiler için ideal bir secenektir.

Kullanıcı avatarı
ingilizceegitim
Aktif Üye
Aktif Üye

Malta'da Yaşam ve Masraflar

Malta adasına ingilizce eğitim gidecek olan kişiler öncelikle Malta'da yaşam masrafları eğitim süresine göre değişeceğinin farkında olmaları gerekir. İki hafta bir eğitim programına gidelecek olması durmunda 600 - 800 euro kadar bir cep harclığı yeterli olur. Çünkü yeme içmenin dışında Malta'nın turistlik yerlerine yapılacak geziler bu iki haftalık zamanda gerçekleştirmek durumunda kalırlar. Yok ben gezmem diyorsanız 400 euro yeterli olur. Uzun dönemli eğitim programına katılan kişikler aktivite ve gezileri zamana yayabileceklerinden aylık 500 - 600 euro kadar cep harclığı harcayabileceklerini bilmelidir. Birçok yerde 400 euro aylık yeterli diyebilirler ama unutmayın ki yurtdışına çıkış amacınız sosyal hayatta ingilizceyi kullanabilmek ve öğrenmektir.

Malta kesinlikle diğer Avrupa ülkelerine göre daha ekonomiktir ama harcamada herhangi bir sınır olmadığından daha az yada daha fazla harcamalarda olabilir.