İzmir Araç Kiralama | Otoby Rent a Car 

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
is_for_you
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Mesajlar: 171
Kayıt: 30 Mar 2012 [ 00:12 ]

İzmir Araç Kiralama | Otoby Rent a Car 

Mesaj gönderen is_for_you »

İzmir Araç Kiralama | Otoby Rent a Car 

 

Otoby LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! 2012 yılında İzmir’de uzun dönem LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ve günlük araç kiralama hizmeti vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır. 
 
Kurulduğu günden beri tecrübeli ekibi, araç filosu, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile müşterilerinin takdirini kazanmış; kiralama sonrası hizmet kalitesiyle de fark yaratan bir araç kiralama firması olmuştur. 
 
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın çözümlerini tek bir çatı altına toplayan Otoby Rent a car, günlük araç kiralama, aylık ve yıllık kiralama, şoförlü servis ve transfer hizmetleri sunmaktadır. Araç kiralama konusunda en çok dikkat edilen güvenli araç, temiz araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat faktörlerini Otoby Rent a Car tek bir çatı altında toplamaktadır. 
 
Yenilikçi, müşteri odaklı butik çözümler sunarak toplam sahip olma memnuniyetini hizmet alanında geliştirme stratejisiyle yola çıkan Otoby Rent a Car, uzman ve deneyimli kadrosu ile birlikte en son teknolojileri kullanarak kendinden emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.Cevapla