Villa Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
kimbuadam
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Mesajlar: 76
Kayıt: 30 Oca 2022 [ 14:39 ]

Villa Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar

Mesaj gönderen kimbuadam »

Villa Temizliği
İnşaattan sonra villanın temizlenmesi zordur ve alan geniştir. İnşaat işçileri zemine boya asmış ve bölgede kirli işler yapmış olabilir. Son temizlikten temizlik şirketi sorumludur. Temizlik firmalarının profesyonel temizliği tamamlaması için deneyimli bir ekiple çalışması gerekmektedir.   Ev temizliğinde olduğu gibi temizlikçiler işi paylaşır, temizliği villa sahibine devreder ve pencere temizliği, oda temizliği, banyo temizliği, mutfak temizliği gibi bölümleri gerçekleştirir. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! hassas ve detaylara dikkat edilmesi gereken bir temizlik şeklidir.
Villa Temizliğinde Bazı Odaların Temizliği
 
Mobilyalı bir villayı temizlemek, mobilyasız bir villayı temizlemekten, villanın içinin mobilyalarla dolu olması nedeniyle farklıdır. Temizlik personeli zarar vermeden temizlemelidir. Temizlik personeli işin icabına bakacak ve pencereleri temizlemek için vardiya ve çamaşır suyu ile çerçeveyi dezenfekte edecektir. Camlar daha sonra bir bez veya cam cihazla silinir. Mutfağı temizleyin, dolabın içini ve dışını silin, dolap yüzeyindeki yağı bir yağ sökücü ile yağdan arındırın, fayansları aspirin veya yüzey kimyasalları ile temizleyin ve son olarak lavaboyu temizleyin.  LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!her zaman eşyalı daire temizliğinden iyidir.
Villa Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar
 
Banyoyu temizlerken, duş odası seyreltilmiş çamaşır suyu ile yıkanmalıdır. Fırçayı klozetin üzerine plakla ovun. Zemin fırçalanmalı ve kirli su paspas ile vakumlanmalıdır. Kapı çamaşır suyu veya cif ile silinerek temizlenmelidir. Bu arada hem temizlik hem de dezenfeksiyon yapılır. Genelde villalarda büyük, gösterişli ve pahalı avizeler bulunur. Avize mendilini zarar vermeden dikkatlice çıkarın ve silmeye başlayın. Villadaki avizeler elbette iskele ve merdiven yardımı ile yapılmıştır. Villa temizliği genellikle bir çimenlik veya bir kentsel alandan oluşur. Bahçenizde ekilebilir araziniz varsa, bakımı için zaman ayırmazsanız, böcekler ve diğer canlılar için üreme alanı olabilir.LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!yöntemi villa temizliğinde oldukça etkilidir. Sitemizden hizmet alabilirsiniz.Cevapla