Bir dogum gunu hediyesi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
canimicin
Acemi Üye
Acemi Üye

Bir dogum gunu hediyesi

Mesaj gönderen canimicin »

Merhaba arkadaslar,
(Oncelikle bu mesaji VSaBaH arkadsimin musaadesi ile yaziyorum.)

Ben Uludag Universitesi'nde ogrenciyim. Sevgilimin dogum gunu 1 ocak. Ona dogum gunu icin surpriz hazirladim. 20. yasinda 20.000 kisinin dogum gununu kutlayabilecegi LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! hazirladim:LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Ona ne kadar degerli oldugu ne kadar sevildigini anlatmak istedim. Ne kadar insana ulasabilirsem benim icin o kadar iyi.

Siteye girip isim, eposta ve birka guzel soz ile Canim'in dogum gunu kutlanabilir.

Benim de askima hediyem bu, benim askim bu.

Sitede hicbir reklam yoktur yani ticari bir site degildir. Sitede dogum gunu kutlayanlardan eposta adresini istedim cunku onlara tesekur postasi gondermek icin. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ve 1 ocaktan sonra eposta adresleri vs. kayitlardan silinecek. Bunlari yaziyorum cunku niyetim anlatmak istiyorum. Niyetim sadece ve sadece sevgilime guzel bir surpriz hazirlamak

Sizden LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! girip Canim'in dogum gununu kutlamanizi istiyorum.
Kostebek forum' a mesaj yayinlamama izin verdigi icin cok tesekkur ederim.
Yardimlarinizi bekliyorum.

Saygilarimla,
Bektas Aykut ATALAY

Dip not: Ben ulasabildigim en fazla insana ulasmak istiyorum. Onun icin herkese ricada bulunuyorum

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Siteni incedim Aykut gayet güzel düşünülmüş ve tasarlanmış bir site. Umarım amacına ulaşırsın. Yorumumu da yazdım çorbada bizimde tuzumuz bulunsun :)

Allah Yolunuzu ve Bahtınızı açık etsin...!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
canimicin
Acemi Üye
Acemi Üye

tesekkur ederim. mesajini gordum @vSaBaH
yardimlariniza umarim hedefe ulsacagim.
beni msnye eklersen sana bir sey danismak isterim [email protected]
kolay gelsin,
aykut

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

canimicin yazdı:tesekkur ederim. mesajini gordum @vSaBaH
yardimlariniza umarim hedefe ulsacagim.
beni msnye eklersen sana bir sey danismak isterim [email protected]
kolay gelsin,
aykut

Kardeş şuan için MSN'ye girmem imkansız ama eğer istersen söylemek istediklerini bana Özel Mesaj yoluyla iletebilirsin. En geç yarın cevap yazarım...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
canimicin
Acemi Üye
Acemi Üye

Arkadaşlar,
Canım'ı merak ettiğinizi biliyorum ben de onu anlatan bir yazı yazdım.
Canım'ın kim olduğunu merak edenleri için: CANIM

Kullanıcı avatarı
canimicin
Acemi Üye
Acemi Üye

Bir de yardım etmek isteyen arkadaşlardan ricam. MSN iletilerine
"LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! girip doğum günü kutlar mısınız? Arkadaşımın sitesi..." diye
yazabilirler mi?