***.To

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
muhammedonur
Acemi Üye
Acemi Üye

***.To

Mesaj gönderen muhammedonur »

***.TO Piyasada gerçekten oldukça kararlı bir reklamlardan para kazandırma servisi.

Google Adsenseden Ayıran yanı googleda paranızı almanız için çook beklemeniz gerekmekte fakat ***.to öle değil *** to ile 10$ bi ödeme alabiliyorsunuz. *** to ödemlerini paypal üzerinden yapıyor ubun için paypalada üye olmanız gerekbilir eğer üyee iseniz zaten problem yok.

Size tavsiyem ***.to ile bir an önce tanışmanız ve aylık en az 20$ cebinze koymanız tabi 20$ kazanmak kolay değil benim gibi gidip forumlarda tanıtarak kendi referans linkinizi vermelisiniz. sizin referanlarınızın kazandığı parayı sizde kazanmış oluyorsunuz referansınızın ise hiç bir kaybı olmuyor bunun için tavsiyem kim olursa olsun üye olruken bir türkün referansından üye olunki kazanalım.

aman bana ne o kzanmasın demeyelim çünkü eğer sizde bu yola girecekseniz sizin tavsiye ettiğiniz kişide öyle diye bilir. ve burad kimse kazanamaz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! bu linki kullanarak benim referansımdan üye olabilirsiniz ha yok ben seni tanımıyorum sen benim üzerimden para kazanma diyorsanız (burada hiç bi zararınız olmuyor yani bende kazansam ne oluyo ki tanısanız zaten beni çook seversiniz) LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!i kullanrak üye olaiblirisiniz hadi koay gelsin.

*Bu arada kısa bir no referanslı üyelikte kaybeden sadece ***.to oluyor kazanan ise hem sen hemde ben.

Kullanıcı avatarı
muhammedonur
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen muhammedonur »

konuya ilgi olmamış bi drilteyimde yeni üylerimiz bir görsün istedim.

Kullanıcı avatarı
aaridici
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen aaridici »

Merhaba Tikla.be olarak biz de ***.to'nun türkçesini açtık. Üye olmanızı bekleriz. Aynı sistem geçerli ref başına siz de kazanıyorsunuz. İyi günler.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Web Sitenizi Tanıtın! Bölümüne taşınmıştır!

:ok: Lütfen Forum Kurallarımızı okuyunuz!!!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim