Universal Bilişim Şok Kampanya 1 Gb Hosting 10 Ytl

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Rooty
Acemi Üye
Acemi Üye

Universal Bilişim Şok Kampanya 1 Gb Hosting 10 Ytl

Mesaj gönderen Rooty »

Paket Özellikleri
1000 MB Disk Alanı
20 GB Aylık Veri Transferi
Ücretsiz Kurulum
Cpanel Kontrol Paneli
E-Mail Özellikleri
Sınırsız E-Mail Hesabı
Web Tabanlı E-Mail
Sınırsız E-mail Yönlendirme
Sınırsız Otomatik E-Mail Yanıtlayıcı
Destek
Canlı Yardım (messenger ile canlı görüşme)
7 Gün Para İade Garantisi
%99.9 Uptime Garantisi
cPanel
Web Tabanlı Türkçe Kontrol Paneli
Tek Tıklamayla Portal Kurulumu
phpMyAdmin
Ücretsiz Alışveriş Sepeti
Ücretsiz Hazır Şablonlar
Ücretsiz Alışveriş Sepeti
Gelişmiş Özellikler
Hazır CGI Scriptler
Geliştirilmiş FrontPage 2002/2000/98 Desteği
Sınırsız Subdomain
CGI, SSI, PHP
Özelleştirilebilir Hata Sayfaları
Sınırsız MySQL Veritabanı
Şifre Korumalı Klasörler
Streaming Audio / Video Desteği
Flash / Shockwave Desteği
Cron Job Desteği
Anonymous FTP
Güvenlik
Anti-Virus
Firewall
Hot Link Korumasi
Özel CGI Bin
Site Yönetimi
Web-Tabanlı Dosya Yöneticisi
Sınırsız FTP Hesabı
SSL Güvenli Sunucu
IP Yasaklama
Site İstatistikleri
Günlük Yedekleme
Ayrıntılı Site İstatistikleri
24 Saat Sistem İzleme
Cisco Lisanslı Network
Sunucu Özellikleri
İşlemci :Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz işlemci
RAM :2048 Mb
Çıkış: 100 Mbit Uplink
Sorunsuz ve Kesintisiz Sunucular (% 99.9 Uptime Garantisi)
Yüksek Hızlı global omurgalara bağlantı

Ücretler
Yıllık Ödeme 10 YTL
Kurulum Ücreti YOK
Bu kampanyadan yararlanmak için aşağıda verdiğimiz, msn adresinden bize ulaşan ilk 40 kişi kampanyamızdan yararlanmaya hak kazanacaktır. Acele edin bu şok fiyatlı kampanyayı kaçırmayın.
Msn Adresimiz: [email protected]
Web Sitemiz: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Rooty, makinalarınızın özellikleri ne durumda öğrenebilir miyim?

Gayet uygun bir kampanya gibi duruyor ama bir sene sonra fiyatlar ne şekilde olacak? O da önemli...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Erhanbay
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Erhanbay »

vergi levhanızı görsek.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

erhanby yazdı:vergi levhanızı görsek.

Yok Erhan kardeş o yönde bir kuşkun olmasın ama benim dediğim mevzu sıkça başıma geldi o yüzden sormak istedim.

Yoksa arkadaşı kötülemek veya yalanlamak gibi bir amacım yok. Yani şimdi yıllık 10 ytl derler, anlaşırız parayı verir dosyalarımızı atarız. Bir yıl sonra fiyat 3-5 misli artırırlar sonra mecbur vermek zorunda kalırız. O yüzden sordum...

Makinaları sormamın sebebi ise sitelerin açılma hızı. Yani sunucular iyi olmazsa isterse 10000 MB olsun yine farketmez :)

Arkadaşım açıklama getirmen yerinde olacaktır...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Erhanbay
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

sss

VSaBaH yazdı:
erhanby yazdı:vergi levhanızı görsek.

Yok Erhan kardeş o yönde bir kuşkun olmasın ama benim dediğim mevzu sıkça başıma geldi o yüzden sormak istedim.

Yoksa arkadaşı kötülemek veya yalanlamak gibi bir amacım yok. Yani şimdi yıllık 10 ytl derler, anlaşırız parayı verir dosyalarımızı atarız. Bir yıl sonra fiyat 3-5 misli artırırlar sonra mecbur vermek zorunda kalırız. O yüzden sordum...

Makinaları sormamın sebebi ise sitelerin açılma hızı. Yani sunucular iyi olmazsa isterse 10000 MB olsun yine farketmez :)

Arkadaşım açıklama getirmen yerinde olacaktır...

referansları göremediğim için yorum yapamayacağım...

Volkanım büyük ihtimal bence fiyat artacaktır...ülkemizde bu var malesef...pahalı satmak...volkanım bence sen kebirhosta devam site baya hızlı açılıyor :D

bi de acaba makina güvenli mi? arkadaş konuşsa süper olacak.

Kullanıcı avatarı
Rooty
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Rooty »

Slm Arkadaşlar kusura bakmayın biraz geç cevap veriyolarum sorularınıza anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

VSaBaH Arkadaşımın Sorularına cevap:

Makinemizin Özellikleri:

Core-2 Duo 2.20 Ghz
2048 mb ram
100 mbit port

Bu fiyatımız sadece kampanya için geçerlidir fakat 2. yılda ortalama 45-50 YTL civarında olacaktır. Tabi 2. Yılda ödemek zorunda değilsiniz dilediğiniz zaman dosyalarınızı alıp sizin için daha uygun bir firmayla çalışabilirsiniz.

erhanby Arkadaşımın sorusuna cevap:

verg levhamız yoktur. Fakat bunun herhangi bi sorun yaratmayacağına emin olabilirsiniz çünkü ben bu ,işten para kazanıyorum 3-5 kişinin parasını alıp 2 gün sonrada 3 kuruş için kimsenin hesabını kapayamam :)

referans olayını isteyen olursa pm ile yollayayım buradan reklam yapış gibi olmak istemem. ama bi sorun çıkmayacaksa buradanda yollayabilirim.

Saygılarımla
Ertuğrul SARI

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Rooty yazdı:Slm Arkadaşlar kusura bakmayın biraz geç cevap veriyolarum sorularınıza anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

VSaBaH Arkadaşımın Sorularına cevap:

Makinemizin Özellikleri:

Core-2 Duo 2.20 Ghz
2048 mb ram
100 mbit port

Bu fiyatımız sadece kampanya için geçerlidir fakat 2. yılda ortalama 45-50 YTL civarında olacaktır. Tabi 2. Yılda ödemek zorunda değilsiniz dilediğiniz zaman dosyalarınızı alıp sizin için daha uygun bir firmayla çalışabilirsiniz.

erhanby Arkadaşımın sorusuna cevap:

verg levhamız yoktur. Fakat bunun herhangi bi sorun yaratmayacağına emin olabilirsiniz çünkü ben bu ,işten para kazanıyorum 3-5 kişinin parasını alıp 2 gün sonrada 3 kuruş için kimsenin hesabını kapayamam :)

referans olayını isteyen olursa pm ile yollayayım buradan reklam yapış gibi olmak istemem. ama bi sorun çıkmayacaksa buradanda yollayabilirim.

Saygılarımla
Ertuğrul SARI

Sorularımıza geç cevap vermen değil cevap vermen önemliydi arkadaşım... Açıklamaların için teşekkürler...

Bir tasarımcı olarak şunu söyleyebilirim. Makinalarınızın özellikleri hiç fena değil. Eğer ki bir yıl sonra söylediğiniz miktarı ödemeye razı olan arkadaşımız varsa hiç düşünmesin derim. Yani güzel bir teklif olduğunu söyleyebilirim...

Ben sadece açıklık getirmek için bu tür bir soru sordum arkadaşım lütfen yanlış anlama... Şimdi herşeyi burada paylaştık. Burada yazılanları okuyup karar verenlerin kendi insiyatifidir artık ;)
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Rooty
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Rooty »

İlginiz ve iyi niyetiniz için teşekkür ederim.
Bende bu güzel ortam için yanlızca bu forumdan doğru gelen arkadaşlarıma bu paketin yanında hiç bir ücret talep etmeden radyo hosting de vericem.

Saygılarımla
Ertuğrul SARI

Kullanıcı avatarı
Erhanbay
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Vergi levhanızın olmaması şahsen kendi adıma hizmet almamı engeller.bir keresinde 7000 üyeye yakın 95000 indexli sitem kapatılmuştı üstüne bi de dosyalarım wareze düşmüştü..güven sağlamanız çok önemli paket güzel ancak çok gelişmiş bir siteyi kaldırmaz.