Adından başka hiçbir yerinde eziyetin olmadığı forum....

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Dark_Wise
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Dark_Wise »

"...atlamak isteyip de kıyısında dolaşanlar için, kamburken dik durmaya çalışanlar için, sıkıp sıkılanlar için, isteyip gidemeyenler için, fena şeyler düşünüp korkmayanlar için, takmayanlar için, küçük harfleri sevenler için, büyük sözler söylemek değil, hayata dair bir deepnot düşmek için..."

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Saygılarımla....

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Alan adınız oldukça değişik ve farklı :)

Başarılar diliyorum...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Her şey var herhalde. ;)

Kullanıcı avatarı
Dark_Wise
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Dark_Wise »

Evet Mümkün olduğu kadar geniş bir kitleye hitap etmeyi hedefliyoruz. Bu yüzden hemen hemen herşey var. Adult içerik, illegal program,film veya MP3 paylaşımı hariç tabii ki. Mümkün olduğu kadar yasal içerik bulundurmak istiyoruz ;) Sizi de gözlemlediğim kadarıyla gayet iyi bir çizginiz var.O yüzden ne demek istediğimi anladığınıza eminim ;) :D

Yorumlarınız için ve yeni forumlara ismini duyurma imkanı tanıdığınız için teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Dark_Wise yazdı:Evet Mümkün olduğu kadar geniş bir kitleye hitap etmeyi hedefliyoruz. Bu yüzden hemen hemen herşey var. Adult içerik, illegal program,film veya MP3 paylaşımı hariç tabii ki. Mümkün olduğu kadar yasal içerik bulundurmak istiyoruz ;) Sizi de gözlemlediğim kadarıyla gayet iyi bir çizginiz var.O yüzden ne demek istediğimi anladığınıza eminim ;) :D

Yorumlarınız için ve yeni forumlara ismini duyurma imkanı tanıdığınız için teşekkürler...

Arkadaşım ben forumda yöneticilere çok dikkat ederim... Yani yorumlarıyla, hal ve hareketleriyle takdirimi toplayan kişilere itaat ederim bir bakıma... Yani bu forumun yöneticisi benim evet ama başka forumlarda böyle davranırım... :)

Gördüğüm kadarıyla gerçekten iyi bir yöneticisin... Yani forumu biraz inceleme fırsatı buldum ve buradaki yorumlarında oldukça seviyeli ve kaliteli...

Gerçekten başarılı bir yönetici olacağına inanıyorum meslektaşım ;) Başarılar...!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ALoNe-WaMPiR
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen ALoNe-WaMPiR »

Bende sitemi vericem ama nasıl bilen var mı? Bu arada site güzel de ben öle kargaşalı siteleri sevmiorum. Benim ki daha derli toplu reklamsız ve Paylaşımcı... Başarılar!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ALoNe-WaMPiR yazdı:Bende sitemi vericem ama nasıl bilen var mı? Bu arada site güzel de ben öle kargaşalı siteleri sevmiorum. Benim ki daha derli toplu reklamsız ve Paylaşımcı... Başarılar!

http://www.aktuelbilgi.net/viewforum.php?f=107

Adresine yeni başlık açabilirsin arkadaşım...
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Erhanbay
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Erhanbay »

alıştık artık forumlara :hoba: