Net-Para [ %100 Garantili Para Kazanma Yöntemi ]

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Süper Teklif hesabım için oluşturduğum site... Şuan deneme amaçlı açtım ama olumlu sonuç alırsam ücretli bir alan adıyla daha profesyonel hale getirmeyi düşünüyorum...

Süper Teklif'de bu aralar inanılmaz bir kampanya var. 100 üye getirene kayıtsız şartsız 100 YTL para veriyorlar... Ne kadar güvenilir bir site olduğunu herkes billiyor...

Sizde üye olmak isterseniz aşağıdaki sitemi inceyelebilirsiniz...
:ok: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

[NOT: Benim referansımla üye olmanızın size veya kazancınıza en ufak zararı yoktur. Gönül rahatlığıyla olabilirsiniz :) ]

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: Net-Para [ %100 Garantili Para Kazanma Yöntemi ]

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Bu işleri hiç anlamıyorum :D

Ama sorun değil benim için.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

dikenüstünde yazdı:Bu işleri hiç anlamıyorum :D

Ama sorun değil benim için.

Üye oldun mu dikenüstünde? Aklınıza takılanı sorabilirsin gayet mantıklı bir sistem... Her türlü açıklamayı yapabilirim.

Zaten öyle olmasa girişmezdim bu işe...

Bir arkadaşıma para gönderildi bu site sayesinde yoksa bu kadar uğraşmazdım... Üye yapma aşaması biraz zahmetli sonra reklam okudukça kazanıyorsunuz...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Üye olmadım Volkan abi, ama bu işler bana çok uzak görünüyor, uğraşmak istemiyorum diyelim en iyisi ;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

dikenüstünde yazdı:Üye olmadım Volkan abi, ama bu işler bana çok uzak görünüyor, uğraşmak istemiyorum diyelim en iyisi ;)

Teklif var ısrar yok :)

Çoğu kişi bunun gerçekçi olmadığını düşünüyor ama çeki alınca burada yayınlayacağım :) Belki o zaman yararlı olur.
 !

Resim