Sitenizi Yaptırın, Prestijinizi Arttırın! [www.isminiz.com]

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Sitenizi Yaptırın, Prestijinizi Arttırın! [www.isminiz.com]

Mesaj gönderen VSaBaH »

Sitenizi Yaptırın, Prestijinizi Arttırın! [LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!]

Resim

İnternet kuşkusuz son yılların en gelişen ve de gelişmeye devam eden teknolojilerinden biri... Sizde bu gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve herkesten bir adım önde olmak istiyor musunuz? Cevabınız Evet ise bu kampanyamızın ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Sabah Tasarım olarak yeni başladığımız bir kampanya çerçevesinde, müşterilerimizin kendi isimlerini içeren (LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! şeklinde) ve de kişisel bilgilerinin yer aldığı web sitesine sahip olma imkanı sunuyoruz.

Kısaca sizlere LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! şeklinde bir adrese sahip olarak, prestijinizi arttırma imkanı sunuyoruz. HEMDE İNANILMAZ UYGUN FİYATLARLA...

Kampanyamız şuan için sınırlı sayıda kişilere hitap etmektedir. Acele edip başkalarından önce LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! şeklinde sitenizi yaptırmanızı öneririz.

Kampanyamız dahilinde müşterilerimize;
  • Web Site Tasarımı,
  • Alan Adı Hizmeti (Domain)
  • Barındırma Hizmeti (Hosting)
sunulacaktır... Yani görüşmemiz sonucunda size çıkartılacak hesaba bu ve bunun gibi birçok hizmet de tamamen dahildir.

Yapmanız gereken sadece bizimle irtibata geçmek, gerisini bize bırakın. Birkaç hafta içinde siteniz hazır.

Unutmayınız ki LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! şeklinde bir alan adı SADECE BİR KERE alınabilir. Lütfen acele ediniz!

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İŞTE TARAFIMIZDAN TASARLANAN ÖRNEK BİR SİTE:

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Resim

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: Sitenizi Yaptırın, Prestijinizi Arttırın! [www.isminiz.com]

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Ben bunları da anlamıyorum :D
İhtiyacım da yok çok şükür.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

dikenüstünde yazdı:Ben bunları da anlamıyorum :D
İhtiyacım da yok çok şükür.

Birçok forumda duyurdum kendi forumuma haksızlık etmek istemedim.

İlgili olan arkadaşlara Köstebek Forum torpili yapılabilir. İlgili olmayan arkadaşların da canı sağolsun.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Abi eline sağlık, hayırlı işler dilerim de; www.isminiz.com'a iyi prestij yaptırmışın :)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

reha37 yazdı:Abi eline sağlık, hayırlı işler dilerim de; http://www.isminiz.com'a iyi prestij yaptırmışın :)

Kardeş aklıma gelmedi değil alacaktım ama alınmış o alan adı. Takipteyim süresi bittiği an kapıyorum :D

Bu arada Allah Razı olsun Reha kardeş sağol. Pek bi iş yok şimdilik ama olur zamanla inşallah.
 !

Resim