Reklammatik Güvenli Bir Şekilde Para Kazanın

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
f.o.g.
Acemi Üye
Acemi Üye

Reklammatik Güvenli Bir Şekilde Para Kazanın

Mesaj gönderen f.o.g. »

.

Site:LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Öncelikle Merhaba arkadaşlar...

İnternet üzerinde yüzlerce reklam sitesi var.Bircoğu kullanıcılarına bir gelir sağlıyor kimiside bunu yapacağını söylemekle kalıp kullanıcıları eli boş gönderiyor...Fakat Reklammatik Türkiyedeki en seçkin markalarla anlaşmalı bir reklam sitesi.Bu sitede izlediğiniz reklamlar size puan olarak geri dönmektedir.bu puanları biriktirip 50000 puan yaptığınızda bu hesabınıza aktarabileceğiniz veya siteden alışveriş yapabileceğiniz 50 TL ye karşılık geliyor.

Referans ile kaydolduğunuzda sitedeki profilinize direk 5000( 5 TL)puan ekleniyor(bu yüzden size kendi hesabımın referans adresini vereceğim bu sayede sizler 5000 puan kazanırken bnde %10 luk bir kazanç elde ediceğim sisteme profil davet ettiğimden böylece hem ben hem siz kazanmış olucaksınız...).

Sitedeki tercihler ve profil bilgilerinizi güncellediğiniz ilk gün size her bir güncelleme için puan vericek bu şekilde daha ilk günden yaklaşık 11 TL Kazanmış olacaksınız.Söylemeliyim bu tarz sitelere güvenmeyen birçok insan var bende onlardan biriydim ama siteye üye olunca hiçbir şekilde banka,hesap numarası istemiyorlar normal bir forum sitesine üye olurken gereken bilgilerle üye oluyorsunuz .İsteğinize bağlı olarak 50 TL biriktirince hesap numaranızı vererek bu parayı hesabınıza aktarmalarını istiyorsunuz.O zamana kadar siteye güvenmezseniz yada herhangi bir şeyden şüpelenirseniz özel bilgilerinizi paylaşmamış oluyorsunuz...Yani üye olmak kesinlikle güvenli hiç bir kaybınız olmaz...

sonrasından hergün reklamları izlemeye devam edip puan aktarımına devam ediyorsunuz bunu yaparken şimdi benim yaptığım gibi referans linkini arkadaşlarınıza dağıtıp üye olmalarını sağlarsanız puanlarınız artıyor .Yani ne kadar çok alt üye niz olursa hem siz hem o kazanmış oluyor..

topladığınız paralarla Rapidshare Premium ve çeşitli online mmorpg oyunlara premium almak mümkün.Birçok kullanıcı bu siteyi bu amaçlarla kullanıyor...

Eğer site hakkında sorunuz ve şüpheniz olursa Özel mesajdan ve bu başlık altından sizlere yardım etmek isterim..

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

.