Sadece-paylas.net - Mod Alımları Başladı !

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
T£T!KC!
Acemi Üye
Acemi Üye

Sadece-paylas.net - Mod Alımları Başladı !

Mesaj gönderen T£T!KC! »

Sitemiz 1 ay önce açılmıştır ancak yönetim ekibimiz arasında çıkan tartışmalar sonucu bu 1 ay süreçte ancak geçtiğimiz hafta yayına giren sitemize MOD-SÜPER MOD. arıyoruz ..

sitenin içeriği adından da belli olduğu gibi genel paylaşım sitesidir ..
kesinlikle mp3 müzik vs. yoktur

birbirinden güzel oyunlar(downlaod) , video klipler (online) , filmler (online) , diziler (online) forum oyunları , bilgisayar parçaları işletim sistemleri hakkına bilgiler oyun çıkış tarihleri oyun tam çözümleri korku bölümü eğlence bölümü chat sohbet ....... ve daha birçok şey mevcuttur

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! , amacı siz ve değerli tanıdıklarınız ve onalrın tanıdıkalrı kısaca TÜM TÜRKİYE ' YE hizmet etmektir

Sitemize Genel Bakış :
sitemiz ;
1) smf 1.1.10
2) google a kayıtı
3) alexada şu anda 800.000 lerdeyiz (bence 10.000.000 milyon kişi arasında gayet iyi ;) )
4)1 hafta olmasına rağmen 20 üye 1200 konu 3000 mesaj bence gayet iyi olduğumuzu gösterir
5)portal (simple portal v:2.3
Sitemizde Çalışanalr :
Adminler :
siteyi açan kuran olarak başta ben (T£T!KC!) ve bana çok yardımcı olan KENAN-RAP
C-o Adminler :2 tane (canakast , bufframos)
Süper Modlar : 1 tane (forcehawk_7z)
mod : 1 tane (fatih_94)
deneme mod : 1 tane (?)

bu görüğünüz yönetim ekibimiz ;)

bu gördüğünüz tablo eminim bozlulmaz ancak sitedeki konu sayısı sitenin gittikçe artan popülerliği göz önüne alınırsa modlarımız çok eksik :(

mod olmak isteyenler ister ;
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ' e gelip direk konu altından başvuruda bulunabilir
isterl
[email protected] ' adresini ekleyip benimle irtibata geçebilir sonuna kadar okuduğunuz için tşk.ş ederim :)

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!