SentezVOGUE Konfeksiyon Programı

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
umutalyu
Aktif Üye
Aktif Üye

SentezVOGUE Konfeksiyon Programı

Mesaj gönderen umutalyu »

Niçin SentezVOGUE Konfeksiyon Programı?
SentezVOGUE Konfeksiyon Programı, Konfeksiyon firmalarının üretim süreçlerini siparişten başlayarak sevkiyata kadar takip edebildikleri, Windos9X, Windows2000, WindowsXP, WindowsVİSTA, Windows 7, Novell platformlarında çalışan bir sistemdir.

SentezVOGUE Konfeksiyon Programı, İşletmenizin ihtiyacı olan bilgiyi en verimli şekilde yönetmenizi sağlamaktadır.

Esnek yapısı sayesinde değişik konularda üretim yapan( Dokuma, örme, triko, çorap, deri konfeksiyon vb.) tüm konfeksiyon firmalarının çalışma tarzlarına tam olarak uyum sağlar.

SentezVOGUE Konfeksiyon Programı, yüksek teknoloji yazılım dili C++ ile yazılmış, en uygun ara yüzler sayesinde adaptasyon ve kullanım kolaylığı sağlamıştır.

SentezVOGUE Konfeksiyon Programı, Microsoft Windows işletim sistemleri için tasarlanmıştır. Standart SQL veri sorgulama dili kullanılarak, veri tabanının bağımsızlığı sağlanmıştır.

Güvenlik sistemi ile kullanıcı bazında her işleme yetkilendirme yapılabilir. LOG sistemi ile kullanıcıların yaptığı her işlem anında takip edilebilir.

ODBC sayesinde de; ODBC desteği olan uygulamalar (MS Query, MS Access v.b.) tarafından veri erişimi ağlanır.

OLE desteği sayesinde MS Office(Excel, Word v.b.) gibi ofis uygulamaları ile tam entegrasyon sağlanır.

Her türlü bilgi değişiklikleri, rapor ve formlar MS Exchange ile dahili kullanıcılara ve MS Internet Mail ile harici birimlere (müşteri, satıcı vb.) e-posta olarak gönderilir.

SentezWEB Server ile dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir işletim sistemi ile firmanızın veri tabanına eş-zamanlı erişerek, durumu her an izleyebilirsiniz.

SentezVOGUE Konfeksiyon Programıyla, kişiye ve işletmeye özel sonsuz sayıda rapor ve form dizaynı yapılabilir.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!