Referandum Sonuçları

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
sevdiyim
Acemi Üye
Acemi Üye

Referandum Sonuçları

Mesaj gönderen sevdiyim »

Ülkemiz referanduma gidiyor bildiğiniz gibi, bizde referandum günü en çok ihtiyaç duyulacak ve aratılacak referandum sonuçları sitesi açmaya karar verdik..12 eylül 2010 referandum sonuçlarına sitemizden zamanı geldiğinde bakabilirsiniz, ayrıca referandum hakkında ufak bilgiler alabilirsiniz.

Sitemiz referandum sonuçları olduğundan belki bazı arkadaşlar siyaset tartışmaları filan düşünebilir, ancak sitemiz sadece 12 eylül 2010 referandum sonuçlarını açıklayacaktır ve refarandum maddeleri gibi ufak bilgileri objektif vermekteyiz.

Sitemize bekleriz..

Saygılar.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Referandum Sonuçları

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bana referandumda değişecek maddelerin detaylı listesi lazım... Yalnız kaynak gov.tr uzantılı bir siteden olmalı. Yoksa millet kafasına göre yorumlamış hiç bir yere güvenemiyorum. Bulabilir miyim bu aradığımı?

Başarılar dilerim yayın hayatınızda...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim