İnternetten Garanti Para Kazanma

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
yaman781
Acemi Üye
Acemi Üye

İnternetten Garanti Para Kazanma

Mesaj gönderen yaman781 »

Gerçekten Para Kazanmakmı İstiyorsun?

--------------------------------------------------------------------------------

Öncelikle para kazanmakla alakalı birçok konu olduğunu hepimiz biliyoruz fakat ben burada size gerçek paraları hangi sistemler kazandırır onlardan bahsetmek istiyorum.
Genel Forum - Gerçekten Para Kazanmakmı İstiyorsun?
İlk olarak Dosya Paylaşım Sitelerinden bahsediyorum size tavsiye edebileceğim 2 adet dosya paylaşım sitesi var bunlardan ilki ve uğraştığınızda gerçekten iyi paralar kazandıracak olan ShareCash ile başlayalım...

ShareCash ten Biraz sizlere bahsedeyim

Bu sisteme dosya yüklüyorsunuz bunlar internetteki popüler programların deneme sürümleri bile olabilir..

Sonra bu sisteme yüklediğiniz dosyaların forum sitelerinde reklamını yapıyorsunuz ve yüklediğiniz dosyaları birileri download ettiğinde size download başı 0.20 ile 0.4 dolar arası para ödüyor bu sistem.

Örneğin popüler bir dosya yüklediniz ve bu dosyayı 1000 kisi download etti sizin bundan kazancınız yaklaşık olarak 400 dolar..

Şaka gibi geliyor olabilir ama piyasadaki en çok para dağıtan sitelerden biridir bu neden bukadar para dağıtıyor ve bu parayı nereden kazanıyor bu site dicek olursanız eğer onuda kısaca anlatıyım

Siteden biri bir dosyayı download etmek isterse eğer site download etmeden önce bir reklam izletiyor yada download eden kişinin bir siteye üye olmasını istiyor alttaki resme gözatabilirsiniz

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Ödemelerinizi Paypal ile alabiliyorsunuz ayrıca minimum ödeme 10 dolardır..

Sisteme üye olmak için aşağıdaki linki tıklayın ve oradan Registerla devam edin..Denemenizde fayda var şiddetle tavsiye ediyorum bu sistemi

SHARECASH ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

HotFile ile Para Kazanmak

Hotfile dediğimiz sistemde yine aynı şekilde dosya upload ederek indirildiği taktirde para kazanmanızı sağlayan bir sistemdir fakat bu iki sistemin birtanesine yoğunlaşıcam diyorsanız size ShareCash derim..

Hotfile üyelik için buradan

Affilite Programlarından Para Kazanmak
Affiliate programlarından para kazanmak nedir ne değildir onu biraz açıklamak istiyorum..

Şuan internette dolaşan birüsürü wealt program var arkadaşlar..Tabiri caizse bu iş Google Kazançlarıyla başladı daha sonra Google Kazançlarını alarak bu işten para kazanmak için kitap yazmaya başlayan birsürü Affiliate çıktı tabi Sözüm meclisten dışarı bu yazıyı yazmaktaki amacım eğer Affiliate yani satış ortaklığı sisteminden para kazanmak ve bu sistemi temelden sonuna kadar öğrenmek isteyen arkadaşlara piyasadaki 2 Wealth Programdan bahsetmek istiyorum..

Bazı başarılı Affiliate arkadaşlar bu işten ciddi para kazananlar şöyle der:Bu işe Google Kazançlarıyla başladım fakat Affiliate Uzmanı ve Kazanç Sistemiyle Gerçekten para kazanmaya başladım diye bir deyim kullanırlar işte ben size burada bunlardan bahsetmek istiyorum..

Google Kazançları

Sayın Musa Erdoğmuş un yazmış olduğu bu kitap Affiliate sisteminden hiçbir bilgisi olmayan arkadaşlara temelden başlayarak bu sistemi adım adım öğreten bir programdır gerek yazılı gerek görsel videolu eğitim setleriyle adım adım nasıl hareket edeceğini bu sistemle öğrenmeniz mümkün

Detaylı Bilgi İçin Tıkla

Kazanç-Sistemi
Temel bir bilgiye sahip fakat para kazanmak için çaba göstersede biryerlerde yanlış yaptığını düşünen arkadaşlara tavsiye edeceğim bir kitap
Kazanç Sistemi Forum sitesinde Kitabı alan arkadaşlara özel olarak hazırlanmış bir bölümde Kazançlar sorunlar ve sorular paylaşılarak herkesin para kazanması sağlanıyor diyebilirim.Çok güzel bir sistem ve sordugunuz her soruya cvp bulabileceğiniz bir foruma sahip bu yüzden favorilerim arasında..

Detaylı bilgi için tıklayın..

Affiliate Uzmanı

Bu sistem Favorimdir diyebilirim.Sayın Taner Bozkurt un yazdığı bu kitapta genelde clickbank tan nasıl para kazanılacağı bahsedilmiş aslında bu çok farklıbir sistem bu sisteme ait bir forumda var yine kazanç sistemindeki gibi ve bütün eğitimler videolu olarak anlatıldıgından bu sistemle para kazanamamak imkansız diyebilirim..Ayrıca Taner bey 2. olarak yapacağı seminerlerlede katılanlara nasıl kazançları 2 katına çıkaracağını anlatıyor ve inanın hatta internette kontrol edin bu sistemle tanışan ve seminere katılan arkadaşların suanki clickbank gelirleri 3000 dolar minimum..

Detaylı bilgi için Tıklayın

Kısacası internetten para kazanmak diye Google yazarak araştırma yapacağınıza gerçekten para kazanmak istiyorsanız bu bahsettiğim ürünleri deneyin ve kazanmaya başlayın sorusu olan arkadaşlarada yardımcı olabilirim herşekilde..Saçma sapan palavralarla uğraşmayın artık gerçekten bu işlere yogunlasın ve sadece para kazanmanızı izleyin bana çok dua edersiniz...)

Herkese Bol Kazançlar