Türkiye'nin En Güzel Oyunlar Sitesi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Blacksite34
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Türkiye'nin En Güzel Oyunlar Sitesi

Mesaj gönderen Blacksite34 »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitemiz 2010 yılında açılmıştır. Sitemiz çocuklara yönelik yüzlerce online flash oyunların listelendiği sitedir. Oyun görevlilerimiz sizler için tek tek en güzel oyunları, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!ı ve tabiki bedava oyunları seçerler, hergün yeni oyunlar eklerler. Sitemiz sadece Türk kullanıcılara hitap etmektektedir. Süper oyunlar ve güzel oyunlar ziyaretcilerimiz tarafından belirlenir.

Sitedeki bazı oyunları indirebilirsiniz bunun için oyun indir bölümünü kullanmanız gerekir. Bu sitede çocuk oyunları, 3D oyunlar, strateji oyunları, savaş oyunlar, zeka oyunları ve bir çok güzel oyun kategorisi bulunmakta. Ayrıca sitedeki tüm kategoriler Aksiyon Oyunları, Ameliyat Oyunları, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, Beceri Oyunları, Bilardo Oyunları, Boyama Oyunları, Çizgi Film Oyunları, Çocuk Oyunları, Dekorasyon Oyunları, Dövüş Oyunları, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, Giysi Giydirme Oyunları, Hapis Oyunları, Macera Oyunları, Makyaj Oyunları, Manken Oyunları, Motor Oyunları, Nişan Oyunları, Oda Oyunları, Satranç Oyunları, Savaş Oyunları, Spor Oyunları, Strateji Oyunları, Uçak Oyunları, Yapboz Oyunları, Yarış Oyunları, Yemek Oyunları ve Zeka Oyunlarıdır. Ayrıca çocuklar için ayrı bir bölümde Ben 10 Oyunları, Barbie Oyunları, Bratz Oyunları, Hugo Oyunları, Mario Oyunları, Scooby Doo Oyunları, Sonic Oyunları, Sue Oyunları ve WinX Oyunları kategorileri mevcuttur. Bu kategorilerde belirli özelliklerine göre ek kategorilerde de listelenmiştir; bunlar 2 Kişilik Oyunlar, 3D Oyunlar, Eğitici Oyunlar, Eğlenceli Oyunlar, En güzel oyunlar, Eski Oyunlar, Komik Oyunlar, Korku Oyunları, Türkçe Oyunlar, Yeni Oyunlar ve Süper Oyunlar olmak üzere ayrılmıştır.

Oyunlar oynarken eğleniriz. Oyunlar bizlerin çevre edinmemizde önemlidir. İnternet oyunları karşılıklı grup oyunları da tanımadığımız kişilerle arkadaşlık kurulan oyunlardandır. Bebekler içinde oyunlar önemlidir. İlgisini çekmekte ve zekâsının gelişmesine katı sağlamaktadır. Çocuklar için zeka oyunları gelişmleri için çok önemlidir. Kısacası oyunlar insan hayatının her alanında ve her döneminde farklı oyun kategorilerinde de olsa var olmuştur ve varlığını sürdürecektir.

Oyunlar büyüklerinde ilgisini çeker çoğu zaman. İçimizdeki çocuk oyunlar oynamak ister. Yılbaşlarında oynanan tombala bütün aileyi bir arada tutar. Kızmabirader de oyun oynamanın zevkine varırsınız. Kısaca oyun oynayalım. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!mak ilgi alanlarını başka yöne çeker. Küçük çocuklar çocuk oyunları oynarken kendilerine özgüveni artar. Bu sayede ilerde oynayacağı hayat oyununa hazırlıklı hale gelir.

Türkiye'nin en güzel oyunlar sitesinde binlerce süper ve yeni online flash oyunları seni bekliyor. Oyunlar'da oyun oynamak bir başka güzel.

Oyun oynamak çocukken en çok sevdiğimiz faaliyetlerden biriydi. Özellikle sokak da oynanan oyunlar asla unutulmayacak hatıralarımızın arasında yer alır şimdilerde. Erkeklerin özellikle futbol maçları, kızların ise evcilik oyunları en çok sevilen oyunlardı. Bunun dışında oyun parklarına giderek oynadığımız çocuk oyunlarıda çok sevdiğimiz bir aktiviteydi.

Kaydıraktan kaymak, salıncaklarda sallanmak ve kumlarla oynamak en vazgeçilmezlerimizin arasında yer alırdı. Oyun parklarına giderken yanımızda götürdüğümüz kova kürekler bizim en sevdiğimiz oyuncaklar arasında yer alırdı. Hele birde orda kendi yaşıtımız bir arkadaş bulunca değmeyin gitsin keyfimize. Onunla beraber yaptığımız kuleler, şatolar ya da arabalar en müthiş eserlerimiz olurdu. İşte biz küçükken her şey bu kadar masum ve güzeldi. Hayattaki tek telaşımız oyunlar oynaktı. Küçük ve masum oyunlar. Kimseye zarar vermeyen oyunlardı.

Keşke şimdilerde de hayat bizim için sadece oyundan ibaret olsaydı. Tek telaşımız kumdan kaleler yapmak, kaydıraktan kaymak ya da sallanmak olsaydı. Ama büyüdük büyüdükçe oynadığımız oyunlar geçmişte kalmaya başladı. Çocuk olmak geçmişte kalan bir anılar bütünü. Sanırım kime sorsam şimdi o yıllara o oyunlara dönmek ister. Keşke tekrar çocuk olabilsek, keşke tek derdimiz salıncaktaki sıranın bize gelmesi olsa…

Oyunlar oynamak istediğimiz zaman kesinlikle internette arama yapar ve karşımıza ilk çıkan oyunlar sitesine gireriz. Ancak google ilk sayfada çıkardı diye biz o sitede aradığımız güzel oyunları bulabileceğiz diye bir kaide yok ancak şu bir gerçek ki arkadaşlar bence en güzel oyunlar benim sizlere tavsiye edeceğim ve daima kendim girip oyunlar oynadığım oyunlar.gen.tr sitesidir. Sitede saatlerce oynasanız bile sıkılmıyacağınız oyunlar mevcut. Sizlere benim ve hiç kuşkusuz çizgi filmini izledikleri için ayrı bir sempati duydukları ben 10 oyunlarını bu siteye girip oynamanızı tavsiye ediyorum. Sitede sadece ben 10 oyunları değil, her yaşta kişilerin oynayacağı mükemmel oyunlar var.

Örnek olarak kızların oynamaları için barbie oyunları var. Bilirsiniz ki kızlar barbie oyunlarını çok severler. Çünkü doğduklarında en çok barbie oyuncakları ile oynarlar ve bu sebep ile barbie oyunları onların en çok sevdikleri ve en sempati duydukları oyunların başında gelir. Ayrıca çocukların zeka gelişimleri için en güzel oyun kategorisi zeka oyunlarıdır.Çocuklar oyun oynarlar iken zekalarınıda geliştirebiliriler.İşte bu sebep ile oyunlar.gen.tr sitesinde en güzel zeka oyunları yer almaktadır. Ayrıca sitede sayamıyacağınız kadar çok kategori yer almaktadır. Bunlardan en çok tercih edilen ve çocukların en sevdikleri oyunların yer aldığı bir çok kategori mevcuttur.

Küçük büyük hepimizi bilgisayar başında iken vakit geçirmek için oyunlar oynarız. Tabi bu oyunları genelde ufaklıklar oynar. Ancak biz büyüklerde pc başında yapacak bir şey bulamadığımız zaman genel olarak google* "Oyunlar'' yazarız. Ve karşımıza genel olarak çok güzel oyunların bulunduğu oyunlar.gen.tr adlı site çıkar. Sitede özellikle dövüş oyunları ve yarış oyunlarını çok severim. Ben ufaklıktan beri sürekli dövüş oyunları oynarım bu sebep ile sitenin en sevdiğim kategorisi budur.

Ve en güzel ben10 oyunları ve barbie oyunları oyunlar.gen.tr sitesindedir.*Barbie oyunları oynamak için bu siteye girebilirsiniz.Vakit geçirmek için daima biz büyükler bilgisayar başına geldiğimizde yapacak bir şey bulamadığımız zaman ufak tefek oyunlar oynarız. Ancak internette ne zaman güzel oyunlar oynayabileceğimiz web sitesi arasam bulamam. Bir arkadaşımın bana tavsiye ettiği oyunlar sitesine girdikten sonra daima o siteye girip oyunlar oynuyorum.Gerçekten eğlenceli vakit geçirdiğim ve içerisinde süper savaş oyunları, dövüş oyunları ve kız oyunları bulunan oyunlar sitesinde saatlerce vakitler geçiriyorum.

Araba oyunları, çocukların arabalara merak sarmasını ve babalarının yada başka bir ebeveynlerinin araba sürmelerini dikkatle seyretmesini sağlıyor. Çok sık Araba Oyunları oynayak bir çocuğun küçük yaşta araba sürmek istemesi hatta babasından araba almasını istemesi içten bile değildir.

Babaları araba kullanırken onların yanına oturmak istemeleri, araba oyunlarının etkisinde kalmasının kanıtıdır.

Çocukların araba oyunlarına merakını biraz daha masum bir hale getirmek için daha farklı şeyler düşünebiliriz. Örneğiz, Kar Arabası ve ya Süt Arabası gibi farklı oyunlar üretebilirsiniz. Bu sayede çocuklarınız istedikleri oyunu oynayıp ve kısıtlanmamış olur. Aynı zamanda da gelişimine bir katkısı olabilir.

Yaratıcılık zekasını geliştirebilir. Araba oyunları çocuklar üzerinde hız tutkusu yaratırken süt arabası, kar arabası, tüp arabası vb. oyunlara çevirilerek oynanırsa hız tutkusu yerini yaratıcılıkları ve zekaları gelişir.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!